Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mutassam ki felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki felé írásban/telefonbeszélgetésben hogy szeretem és hogy nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés
Barátnőm elutazott 2 hétre és most neten tartjuk a kapcsolatot.Szerelmesek vagyunk de eddig szinte minden nap találkoztunk. Így élőben sokkal jobban ki tudtam mutatni neki hogy szeretem. Mivel első kapcsolatom, nem nagyon tudom hogy hogyan kéne viselkedni neten keresztül és fenntartani hogy ne hűljön ki a szerelem? Érzem hogy én vagyok a férfi és nekem kell tenni azért hogy szeretve érezze magát. Késztetést érzek arra hogy én irányítsam és az én kezemben legyen a kapcsolat és nekem kell tenni érte. A cuki jó éjt és jó reggelt szerelmes üzenetek sosem maradnak ki. Egész nap írkálunk,esténként telefonálunk, de a nap folyamán tök átlagos témákról beszélünk. Sőt még nem is mélyedünk el annyira a témákban, csak röviden. 1 hónapja vagyunk együtt.
2022. dec. 16. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg jobban megismerni, érdeklődj hogylete felől (többet).

Ettől többet nem tehetsz, nem erőltetni kell, meg megfelelni egyébként, hanem természetesnek kellene, hogy történjen az egész.

2022. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na. Megfelelési kényszert érzek egy kicsit. Ez a pontos szó talán. Akarom hogy maximálisan érezze hogy szeretem
2022. dec. 16. 22:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Rágörcsölök talán egy picit
2022. dec. 16. 22:26
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván irhatod hogy hiányzik, odabújnál hozzá, ha már kimondtad hogy szereted azt is irhatod akár minden nap (ha tudod hogy jól esik neki).
2022. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen írd meg neki, hogy "ha itt lennél most nagyon megölelnélek. Most hogy telik a napod?" Vagy valami hasonlót
2022. dec. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg az jutott még eszembe, hogy van 1000 ölelős gif, puszis gif, hiányzolos gif, ezeket küldd nyugodtan :D imaxni fogja
2022. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat
2022. dec. 17. 00:29
 8/9 A kérdező kommentje:

És amúgy menmyire gáz az hogy én mint férfi mindig becézgetem őt,ő pedig engem nem? Nem sűrűn, de néha amikor szépeket mondok neki,mindig becézgetem is. Szerintem jól esik neki de ő nem mondja vissza. Pl azokat szoktam mondani neki hogy szívem, édesem, kedvesem, még azt is hogy szerelmem. Amikor jó reggelt vagy éjszakát kívánok neki akkor ezeket mindig használom. Telefon beszélgetésbe is szoktam mondani neki.


Van másoknál is így hogy valaki így hívja a párját de nem kapja vissza ezeket?

Engem nem zavar hogy nem kapom vissza, csak hogy mennyire gáz mondani ezeket úgy hogy nem jön vissza. De szerintem jól esnek neki ezek a szép szavak

2022. dec. 17. 13:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem szeret becézgetni.
2022. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!