Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar Tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 😊

30 éves nő

vagyok,kórházban dolgozom.Három éve kerültem a jelenlegi munkahelyemre. Ahol nyüzsgő az élet,minden téren. Sok a férfi,sok a lány.🤭 sok a "titkos kapcsolat".Hangsúlyozom hogy én sosem folytam ezekbe bele, kedves vagyok mindenkivel de ha próbálkozik valaki pattintom. Szerintem ez nem munkahelyre való ez a magatartás. A lényeg,most jön.Párom van. Van egy mentős,néhányszor láttam. Nagyobb jelentőséget nem tulajdonítottam neki hiszen,Ő már akkor kifigyelt.

Neki is van párja. Egy éve beszélünk már minden nap szinten. Nagyon sokszor elutasítottam,leosztottam. Elég lekezelően beszéltem vele,de aztán egy hónapon belül ismét rám írt.Nem tudom mit lát bennem. Megmondtam neki azt is hogy te csak dugni akarsz velem,de ezt tagadta.(bár nem is mondaná meg mik a szándékai,tudom).Néhány hete szakított a párjával.

Megmondtam neki azt is hogy képtelen vagyok benne megbízni,mivel a párját is vélhetően csalta nem egyszer. Szereti a nőket. Nekem nincs vele jó előérzetem. De csak ír.Gondoltam már rá hogy ez beteges.

Hogyan látjátok?



2022. dec. 25. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Eszed nem sok van.
2022. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vélhetően neked sem. 😉
2022. dec. 25. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, ha nem tetszik és van főleg párod akkor letiltod ilyen egyszerű.

Nem beszélgetsz vele munkán kívül néha néha és kész.

Amit te csinálsz az számára vicces, szórakoztató és lehet úgy gondolja úgyis megb@sz hiszen nem koptatod le!

Fejezd be a játékot, ne végy részt benne és lekopik,ennyi.

2022. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Nyilvánvalóan azért próbálkozik, mert hagyod. Nem értem, hogy miért játszod a szent életűt, ha a párod mellett minden nap írogatsz egy másik pasival!

Inkább a saját szándékaidon kellene elgondolkozni.

2022. dec. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha van párod és nem akarod megcsalni akkor mit érdekel mit akar ez a férfi? Nem teljesen mindegy, hogy szexre vagy kapcsolatra akarna? Bár előbbi a valószínűbb.
2022. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem ez nem munkahelyre való ez a magatartás."

"

De azért megkerdezted, hogy megdugna-e nyugodtan. 🤣


" Nagyobb jelentőséget nem tulajdonítottam neki hiszen,Ő már akkor kifigyelt.

Neki is van párja. Egy éve beszélünk már minden nap szinten."


Sőt irkalsz is vele, mert az a célod, hogy elintezzen bár nem vagy egyedülálló, ő hiába szingli.


"Megmondtam neki azt is hogy képtelen vagyok benne megbízni,mivel a párját is vélhetően csalta nem egyszer. Szereti a nőket. Nekem nincs vele jó előérzetem. De csak ír.Gondoltam már rá hogy ez beteges."


Neked miért is kellene megbízni benne? Azért, hogy megcsald a párod? Ja és nem beteges az ő részéről, ő csak arra hajt, amit lát, vagyis, hogy látja, hogy oda vagy érte, hiába a jégkiralyno act.

Úgyhogy te vagy a leghosszabb színésznő és pofátlanság, mert kapcsolatban vagy.


(Szakíts, ha ennyire kell a mentős azt keféljetek nyugodtan.)

2022. dec. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
(*r)
2022. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Te egy bunkó szar vagy aki jobban tudja hogy ki milyen ember mint ő maga. Amellé még nyomod is a hülye pofátlan szöveget szemtől-szembe is.

Mi a f@szom vagy te gondolat olvasó?

Lakatlan szigeten sem kellenél az fix

2022. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Férjem is Eü-Ben dolgozik, fertő ami ott megy. Orvos, ápolókkal, műtősnőkkel stb….

Hallottam pár sikersztoryt de a java csak ku*fircolás szinten marad. Kihívás vagy neki addig, amíg meg nem kap, ennyi!

2022. dec. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!