Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 19 évesen nagyon fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen nagyon fiatal vagyok egy 26 éves lányhoz?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, de 26 éves. Érdemes egyáltalán próbálkozni? Lehet belőle gond később?


19F



2022. dec. 29. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen más életszakaszban vagytok. Te még vsz tanulsz, ő már dolgozik. Valszeg ő mér külön él, te eléd anyuci adja a vacsit. Ez jelentős felfogásbeli különbséget jelent.
2022. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ mennyire gondolod érettnek magadat. Egy 26 éves lány már szinte biztos, hogy komoly kapcsolatot keres és ha te nem érzed azt, hogy el tudnál köteleződni, akkor ne is kezdj bele.
2022. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Igazából simán bejöhet. Ha a csaj egy szinten van veled életfelfogásban, akkor még akármi is lehet. Nyilván ez a csaj minősíti, ha belemenne egy ilyen kapcsolatba.
2022. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
csajt
2022. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Szexre jó, de komolyabb kapcsolatra szerintem nem. Én 26 évesen már férjhez szeretnék menni, hazat venni és gyerekkel tervezni, te 19 évesen most mész egyetemre vagy kezdesz dolgozni.
2022. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez teljesen kettőtökön múlik.
2022. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ha ezt itt kell megkérdezni.


Tanulj tőle! https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2022. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Hát, én most 25 éves vagyok, de eszembe sem jutna, hogy olyannal kezdjek, aki 20 (vagy inkább 22-23) alatt van. Lehetsz akármilyen érett a korodhoz képest, akkor sem változtat azon, hogy (ahogy egy korábbi válaszoló is írta), teljesen más életszakaszban vagytok, nagy valószínűséggel más dolgokat vártok egy kapcsolattól.
2022. dec. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
19 évesen te még segéd munkázól ő meg már hiteleket vett fel és pucolja a wcket... nagyon messze vagytok még egymástól.
2022. dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Próbálkozni mindig lehet, de készülj fel lélekben arra, hogy jó eséllyel a korod miatt vissza fog utasítani. Egyébként én nem tartom eleve kizártnak az olyan kapcsolatokat, ahol a nő 8 évvel idősebb. De ehhez mindkettőtök szándéka és alkalmazkodási készsége kell.
2022. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!