Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom egy fiatal lányhoz fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egy fiatal lányhoz fog járni német órára, van okom félni?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok,hogy elég sokat fog az illetőnél tartózkodni és ez az össze szokottság eredményezhet valamit?

Lassan 4éve vagyunk együtt,minden rendben van,minden téren.. De bennem van a félsz.. Lehet én beszélem be magamnak,hogy mi van ha..ő jobb nálam,ha..vele jobban fogja érezni magát..és a végén beleszeret..stb


2010. aug. 10. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
van meg fogják ölni
2010. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél paranoid. És semmiképpen se mutasd, hogy féltékeny vagy a lányra. Ilyen alapon majd a kollegáira is féltékenykedhetsz és mindenkire aki közelebbi kapcsolatba kerül vele. Én azt hiszem nincs okod félni, ha minden rendben köztetek és mindent megkap tőled eszébe sem fog jutni máshol keresni amit nem kap meg mert nem lesz ilyen:) Általában akkor lesz vége egy kapcsolatnak ha hiányzik belőle valami: pl szex, beszélgetés, megértés stb stb.
2010. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
50-50% Vagy megcsal vagy nem.
2010. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Van.

Jobban fog tudni németül, mint te.

2010. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem mondom hogy én nem félnék:S

De inkább ne görcsölj ezen.Addig amíg veled van nincs gond.Amíg a tiéd nem kell aggódnod.Ha aza másik lány kell majd neki akkor úgyis elmondja.De nem tudhatod mi lesz.És ha szeretitek egymást és mostminden jó,akkoris megtörténhet hogy beleszeret.Bármi megtörtéhet.Mi nem tudhatjuk.De szerintem felesleges aggódnod olyan dolog miatt ami megsem történt.Ugyhogy maradj nyugott.És ne parázz.Legyél nagyon magabiztos mindig és mosolyogj.Azis nagyon teccik a pasinak ha határozott vagy és biztos vagy magadban.Ne hozd szóba h félsz azt nem szabad.

2010. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De azért dolgozni elengeded????
2010. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen fiatal. 16-17 évestől már csak nem kell tartanod. A tánctanárom belém zúgott 17 éves koromban, pedig 5 éves kapcsolata volt. Nem volt semmi, mert nekem úgy nem jött be, mint pasi, úgyhogy inkább eliratkoztam máshova.
2010. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy a valószínűsége, hogy meghágja a kiscsajt.:)
2010. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér az a kapcsolat,ahol nincs bizalom!
2010. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Dolgozni képzeld elengedem,mivel külföldön dolgozik.Úgyhogy,nyugodt szívvel várom haza mindig.Nem vagyok egy féltékeny típus,csak ez most valamiért eszembe volt..:)

2010. aug. 11. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!