Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Taszító, ha egy férfi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító, ha egy férfi ennyire ragaszkodó vagy inkább aranyos?

Figyelt kérdés
Pl 2 hete vannak együtt, de már olyanokat mondd, hogy mennyire egymásra találtak, alig várja hogy lássa a lányt, már akkor is hiányzik neki, amint eljött tőle. Állandóan vele akar lenni, hívja többször telefonon, mindig kifejezi, hogy mennyire fontos neki, és mennyire oda van érte. Sokszor mondja, hogy hiányzik neki. Nála maradt a lány pólója, és mondja, hogy olyan jó mert rajta van az illata stb.

2022. dec. 31. 11:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10%
Fejben nincs sehol még ez a kislány. Engedd el, neked normális nő kell.
2022. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

Taszít, nagyon.

N

2022. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%
Nyugi tesó, én is ezzel szoptam be. Ameddig egy bunkó phasz voltam, addig persze le se tudtam magamról rázni és ő volt olyan, amilyen én is lettem. 😭🙃
2022. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez sok, de ez nem azt jelenti, hogy elutasito legyen a masik. Arra gondolok, hogy jobban szeretem a szimpla parbeszedet, mint az omlengest, DE ha a parbeszed vegefele leirja, hogy amugy nala maradt a polom, azzal fog aludni, az ugy aranyos.

Tehat az a lenyeg, mik az aranyok, mondjuk 70% erdekes, izgi beszelgetesek akarmilyen temarol, akar csak a napi tortenesekrol is, tok 8, es 30% omlenges az tok szuper :) Nem bunkosag meg leszarom stilus kell, de nem attol leszel vonzo, hogy 300x elmondod, hogy mennyire jo, hogy vagyok, mert erre barki kepes.

2022. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a kedvenceim hmm :)


Catherine Taylor 82

2022. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem ez egy kicsit sok.

Tapasztaltam hasonlót. Az elején nagyon jól esik, cuki. De aztán elkezd sok lenni. Pl reggel nem engedett készülődni, mert folyton ölelgetni akart. Nekem ez sok volt, mert gyakorlatias vagyok. Annak nem akkor és ott volt az ideje.

2022. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%

A párommal már az első randin mondta, hogy szeret. A másodikon már mind a ketten mondtuk egymásnak, hogy mennyire jó, hogy egymásra találtunk és szerencsések vagyunk.


Rajta látom, hogy komolyan is gondolja. Remélem az idő is minket igazol.

2022. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltabbakban némi gyanú ébredhet, hogy az illető nárcisztikus vagy valamilyen egyéb mentál defektje van.
2023. jan. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
20%

Ez inkább a nagyon aranyos kategória.

Ma mindent meg kell tenni egy nőèrt, ha végre talált az ember, mert néha úgy tűnik, hogy tüt keresünk a szénaboglyába.

Csak legalább szúrna már meg, mert akkor könnyebb megtalálni.

2023. jan. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%
Hát ezt a sok baromságot gyerekeeeek :-)
2023. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!