Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Taszító, ha egy férfi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszító, ha egy férfi ennyire ragaszkodó vagy inkább aranyos?

Figyelt kérdés
Pl 2 hete vannak együtt, de már olyanokat mondd, hogy mennyire egymásra találtak, alig várja hogy lássa a lányt, már akkor is hiányzik neki, amint eljött tőle. Állandóan vele akar lenni, hívja többször telefonon, mindig kifejezi, hogy mennyire fontos neki, és mennyire oda van érte. Sokszor mondja, hogy hiányzik neki. Nála maradt a lány pólója, és mondja, hogy olyan jó mert rajta van az illata stb.

2022. dec. 31. 11:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20- as.

Valószinű, hogy te boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élsz.

Hozzászólásodból mindenképpen ezt feltételezem.

Így ebben az esetben teljesen természetes, hogy fogalmad nincs arról, hogy milyen egy férfinek nő nélkül.

De ez sem baj, hisz ez nem a te hibád.

Honnan is tudhatnád ???

Miért is kéne neked azt tudni, hogy ma mennyire borzalmasan nehéz nőkkel ismerkedni.

Lakatokkal bezárt páncél ajtókat nagyon nehéz ám betörni.

Én azt kivánom neked, hogy soha ne is tudd meg.

Boldogságban, szexualitásban, és anyagiakban gazdag.

BOLDOG BÉKÉS ÚJ ÉVET KIVÁNOK

neked.

19#

2023. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
33%

19, 21


Igen abban élek. DE !!!

pontosan tudom miről beszélsz a 19-ben.

Sajnos ma az esetek többségében az agyalás-kivesézés-kategorizálás-túldefiniálás megy.

Ezt hozta a sok OK - DEL huzogatós digitvilág a mindennapokban, estékben !!! is.

Mindenki agyal, filózik, mit kéne tennem, hogy ...

Semmit nem kell tenni. Önmagunkat adni, nem kell hódítani akarni meg áljópofizni. Nyíltan kell élni, nem a mobilba bambulni egész nap.

Nem kell menni a tömeg után a 900. birkaként, mert ugye ezt így vagy úgy kéne, mert azt mondták.

Meg kell szólítani azt, aki tetszik és netán volt két egymásrapillantás. Elküld a francba ? Nem mindegy ? Csak egy idegen volt, aki azt mond amit akar, soha nem látom többet, majd jön a következő.

2023. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

22.

Képzeld el, hogy én pontosan ugyanezt vallom.

A társkeresőzést jó 1 éve abbahagytam. Ilyen jobbra meg balra húzogatós appokon soha nemis voltam.

Megpróbáltam azt hinni, hogy a természetes ismerkedés sokkal jobb, hisz 20-30 évvel ezelőtt nem volt net.

Mégis egymásra találtak az emberek.

Én hiszek ebben még a mai napig is. Pontosan abban, amit te is írsz. Egy szemkontaktus, egy pillantás, egy mosoly, esetleg egy karlendítés, egy bólintás, bármi.

Én annyira hiszek ebben, hogy elsem tudom mondani.

Mégsem történik semmi. Jó persze. Nálam van egy dolog, ami 90%- al nehezíti a dolgot.

Én már 56 éves vagyok, és ez őrületes baj.

A társketesés a fiatalok társasjátéka elsősorban. 50 körül, vagy azon túl már csak a szerencse segíthet.

Fiatalon még úgy megy ez mint a karika csapás.

Sajnos ez van, én maradok a hitemben.

Bízom abban, hogy ha valaki nagyon hisz valamiben, akkor az működik.

Ha pl elmegyek a boltba, mindíg úgy indulok haza, hogy hátha ott áll valaki az ajtóm előtt.

Vagy nappal váratlanul bekopogtat valaki az ajtón.

Mindíg bizakodok, mindíg hiszek. Nem adom fel.

Most már megfogadtam, hogy csak azért sem adom fel.

Leszek ilyen makacs, mert tudom, hogy a föladás az az ördögtől van.

Szerintem egy férfi életében nem történhet annál jobb dolog, minthogy rátalál a párjára, és együtt élhetnek boldogan. 🍾🥂

21#

2023. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!