Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hívnátok el randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívnátok el randira?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, egy velem egyidős csinos nőhöz járok tanulni, aki magyar-történelemből tanít, készít fel, de ezek mellékesek. Habár nemrég mentem hozzá, azt érzem, hogy tetszik, szívesen randiznék vele, viszont nem tudom illendő-e vagy szégyen-e elhívni ebben az esetben. Egyáltalán hogyan hívjam el, hogy abból ne legyen gáz helyzet, és ha netán elutasít, akkor ne vesszen oda a segítsége (rendkívül jól tanít)?

2023. jan. 3. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Először tapogatózz a magánéletéről, ha van párja, akkor feleslegesen ne túráztasd magad.
2023. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt hogyan tegyem? A tanulásról áttérni a magánéletére hogyan lehetne fokozatosan?

Szerintem amúgy nincs párja.

2023. jan. 3. 23:27
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem vesd el ezt a gondolatot. Felborulna a tanár diák viszony. Ha nem is fogadná el a randit utána elég kínos lenne még hozzá járni.
2023. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elvetni. Ha nem sikerülne, akkor legalább megpróbáltam. Azt nem tudom hogyan lehetne nem kellemetlenül megkérdezni.
2023. jan. 3. 23:39
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Én tudnák segíteni,de nem ingyen!
2023. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Várj addig, amíg leérettségizel/diplomázol, és majd akkor szerintem.
2023. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk úgy, hogy elhívod valahova kakálni.
2023. jan. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24 évesen miért tanulsz történelmet?😂
2023. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!