Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívnátok el úgy randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívnátok el úgy randira egy lányt, hogy a bátyja határozottan megkért hogy ne merészeld?

Figyelt kérdés
A haverom húga határozottan flörtölt velem, pizsiben melltartó nélkül, nagyon szexi volt. A csaj csak 17 éves, a bátyja szerint szűz, szívesen segítenék rajta. Biztos nagyon vad az ágyban, a legvisszafogotabb csajok mindig a durvábbak és merészebbek. Szóval hogy hívjam el? 22F
2021. jan. 2. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
A haverom, barátom húga, főleg, ha külön felhívja rá a figyelmet, tabu.
2021. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt kapcsolati rovat. A bátyjának itt nem oszottak lapot.


Viszont ha annyira töketlen vagy, hogy ezt nem tudod megoldani, akkor rossz hírem van. A bátyusnak van igaza

2021. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Elhívod és kész. A bátyját meg leütöd, ha közbeszól.

18/F

2021. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

17 éves és a pizsama alatt nem visel melltartót?


Valaki nagyot fog koppanni, amikor randira hívja a csajt, aki vagy észre sem veszi, hogy mit okoz, vagy csak a szokásos tinilányos "próbálgatja a körmeit" műsort nyomja, de az első komoly szóra menekülni fog.



Jah, és még egy tanács! Kevesebb poresz! Akkor nem fogsz mindenben jelet vélni, amit egy nő csinál.

2021. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Angel3000 ***** válasza:
65%
Szia! Jobb, ha nem kezdesz vele! Màr kaptàl intést a bàtyòtòl! Nem lenne tôled tisztességes!
2021. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom ki hogy van vele, de én még életemben nem vettem pizsi alá melltartót, legalább éjjel alvás közben legyek már kényelmesen.

Most így ezt a kérdést olvasva csak remélni tudom, hogy senki nem értette eddig félre akivel esetleg pizsiben találkoztam, vagy ha igen... szegény, pizzafutárok 😄

2021. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de szerintem a testvérének egyáltalán semmi köze ahhoz, hogy a húga kivel flörtöl vagy jön össze.
2021. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

8: valóban semmi köze... de a húgom mellől én is zavartam el pár nyikhajt.


Utólag azt mondja, hogy szerencsés volt.

2021. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Nincs köze hozzá mekkora szűz kurv4.

Dugd meg ha tetszik, de szerintem itt buktad a barátságot a haveroddal.

Melyik éri meg jobban neked, azt te tudod.

2021. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!