Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy "testvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy "testvér komplexus"?

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik.


Köztem és a bátyám között elég nagy a korkülönbség, 9 év. Ezért mindig óvott, védett, mint egy törődő harmadik szülő. Erős köztünk a kötelék.


Megismerkedtem egy vele egykorú férfival, és szinte azonnal szerelmes lettem. Sajnos egyoldalú maradt, de kb fél évig kavartunk. de még mindig nem tudom kiverni a fejemből, sokszor gondolkodom mivel foghatott meg hogy ennyire rajongok érte, és lehet hülyén hangzik, de kicsit mintha a bátyámat látnám benne. Aki érett, mindig megvéd, felnézek rá.


És talán azért is lehet így, mert előző kapcsolataimban nem igazán tapasztaltam meg milyen az, amikor jól bánnak velem, mindig sikerült kifognom olyanokat akik csak lábtörlőnek használtak.


Tehát egész életemben (28 év) a másik nemből csak a bátyám mutatott ki felém igazi őszinte szeretetet, illetve ez a férfi. Szerintetek összefügghet? Létezhet ilyen dolog?


2023. jan. 6. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Hát akkor ez kb apakomplexus, nem? Hiszen a nagy korkülönbség miatt majdnem apa szerepbe került a bátyád.

Nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen testvéred van!

2023. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

Nem igazán értem, hogy mit tapasztaltál meg! Egyoldalú volt, ha össze se jöttetek semmiféle őszinte szeretetet nem kaphattál tőle.

Felesleges felruházni olyan tulajdonságokkal, amit nyomokban sem tartalmazott!

2023. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"sokszor gondolkodom mivel foghatott meg hogy ennyire rajongok érte"


Megválaszoltad, hogy mivel fogott meg.

"Tehát egész életemben (28 év) a másik nemből csak a bátyám mutatott ki felém igazi őszinte szeretetet, illetve ez a férfi."


A bátyádra felnézel, biztonságot nyújt számodra. Így a párválasztásnál is ezt a mintát "keresnéd".... de ezzel szemben áll, hogy eddig olyanokat fogtál ki, akik "lábtörlőnek" használtak. Apukáddal milyen volt a kapcsolatod?

2023. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!