Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen szerelmi csalódásaid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelmi csalódásaid voltak eddig?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok: beteljesületlen kapcsolat, vagy épp a másik elhagyott bármi lehet

Miért fájt akkor annyira?



2023. jan. 8. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
1 volt.. én hagytam ott vagyis szorgalmaztam h vége legyen mert nem akartam nősülni.. Utàna jött a csalódàs mert megbàntam. Természetesen a karma arcon csapott ,mert most boldog valakivel :D Én meg egyedül fogok meghalni..
2023. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Elso nagy szerelmem mar csak kb testverkent tekintett ram, flortolt vmi csajjal, aki a tipikus" csak egy munkatars nincs koztunk semmi " csaj volt.

Azota a felesege es gyerekuk van.


A masodik( azt hittem vele fogom leelni az eletem szerelme fele ferfi) fel evig csalt majd osszejott a csajjal


Volt meg mas de nem hagytak bennem nyomot csak ez a ketto,az utolso meg mindig rettentoen faj

2023. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már minden elképzelhető verzió volt, de a beteljesületlen fáj a legjobban.(Az utolsó.) Ő a számomra tökéletes ideál.
2023. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, a beteljesületlen fáj a leginkább.
2023. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

- volt egy fomai és juliás. Szülői tiltások szökéses bujkálás.aztám elkoltoztek, megkérte szuloktol a kezem, nem engedtek el, súlyos öngyilkossági kísérletek (14-16 éves koromig tartott, ő 2 évvel volt idősebb)

Azért fájt nagyon mert eleve ugy jottem vele össze hogy amikor megláttam ledöbbentem töle és lefagytam. Szerelem első látásra és álltam némán. És mindne barátnőm körülugrálta mégis engem választott a "megkukultat onnan hátulról".


- a többi csalódás fájdalom simán olyanok miatt volt "csak",hogy megcsaltak


- aztán sok pasi után végre életemben először éreztem azt ismét, hogy valaki valoban szeret mint az első(a neve is ugyanaz mint az előnek), tűzbe menne értem mint az első, ha kell, meg is halna értem mint az első, erre a hatalmas csalódás a drog amivel él. Még nem tudtam feldolgozni, hogy nézzek szembe a valósággal és el kell engedjem. Folyamatosan küzdök önmagammal, hogy megint összetörik egy álom, hogy rengeteg csalódás, sírás után is újabb csalódás sírás és kudarc. És ez az életem. És fogadjam el.

2023. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*romeó júliás
2023. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem is a beteljesületlen. Mi volt a történetetek?

Nálunk nagy összhang, hónapokig. Megtett, adott dolgokat amiket nem teszel ha nem kedveled nagyon a másikat

Nem akartunk kapcsolatot, a körülményeink miatt

Majd végül ő rájött mégsem engem keres, és kapcsolatot sem akar

Hihetetlenül fáj, pedig így utólag én is éreztem hogy valahogy nem passzolunk

2023. jan. 8. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:

#7! Szólj, ha érdekel, privátban leírom, de itt nem szeretném.

#3

2023. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
1 évig folyamatosan hazudott a szemembe. Elhitette velem hogy ő a legrendesebb pasi a világon. Aztân kiderült, hogy pont az ellentéte.
2023. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Beteljesületlen nekem is...

Szerelmesek lettünk egymásba, aztán visszament az exehez, mert öngyilkos lett az apja. Utána minden elromlott. Még egy évig húztuk egymás agyát de semmi értelme nem volt.


Ma már minden jó, más emberrel persze 😊

2023. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!