Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek mennyire szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek mennyire szoktak beszélni a külvilágnak a kapcsolati problémáikrol, illetve a régi csalodásaikrol, be nem teljesült vagy rossz végett ért szerelmekről?

Figyelt kérdés
vajon igaz, hogy pont ezekről , a multat és a jelent legmeghatározobb dolgokrol szoktak sokan hallgatni ?
2016. márc. 13. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt egyfolytában arról beszélnek, kint az életben ahol tudják kik is ők, ott már ritkábban és nagyon kevés embernek nyílnak meg.
2016. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szóba kerül, szoktam persze, függetlenül attól, mióta ismerem az illetőt. De csak volt barátról, aktuálisat nem beszélek ki, neki mondom meg, ha problémám van, meg nővéremnek, de az más tészta.
2016. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 VirágésBence ***** válasza:
Én szoktam, engem nem feszélyez a téma.
2016. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!