Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú 3s nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú 3s nem merek hozzá szólni... Mit tegyek??

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki 4 évvel nagyobb mint én és nagyon szerelmes vagyok belé. Tesóm haverja tehát nem tudom mit szólna hozzá.

Egyszer beszélgettünk hárman(khm valamiért a tesóm is ott volt). Hogyan menjek ida hozzá? Mit mondjak?



2023. jan. 13. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Mit akarsz olyantol akivel beszélgetni se tudsz?
2023. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben átgondolnám mi az oka annak, hogy ennyire az kell akit nem kaphatsz meg. Miért 4évvel idősebbre vágsz, aki a tesód barátja? Miért nem a korosztályodból keresel valakit vagy 1-2ével fentebb lentebb. Sokan azt hiszik fiatalon ez a szerelem és ebből hatalmas pofonok alakulnak ki, ha megakarod ettől magad kicsit kímélni, hogy ne kapj akkorát, hisz pofont egyszer úgyis kapsz csak nem mindegy mekkorát, akkor végig gondolod magadban az okokat. Mi az oka annak, hogy ilyen fiatalon párkapcsolatot szeretnél? A korosztályodban sokaknak van már kapcsolata ezért szeretnél te is és menő lenne a baráti körödben, ha elmondhatnád, hogy a te pasid 4 évvel idősebb. Ilyen idős korban még nem sok mindenkiben fogalmazódik meg mit is takar igazán az, ha együtt van valakivel és egy 3.os fiú általában mást akar mint egy 8.os. Keresd az okokat, mérlegelj. Ha komolyabb okod lenne, (pl. annyira megfogott a személyisége, mert olyan dolgokról beszélgettek, hogy huh az hot) akkor azt mondanám fuss utána tovább, de ez nem szerelem. Bár valószínűleg hiába írtam ezt le, mert semmit nem fog érni, de hátha elgondolkodtat. Ne hagyd magad befolyásolni mások által és ne hagyd, hogy mások szabják meg mit tegyél(:
2023. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Semmit nem tudsz. Mikor 16 éves voltam, hosszú hajjal bejöttem egy lánynak. Később levágtam, és megtudtam UTÓLAG, hogy tetszettem neki és mennyire zavarja, hogy már nem hosszú a hajam. Ekkor ugye rányomultam, de már késő volt, hiszen nem tetszettem már.

És? Ugyanaz maradtam. Rövidebb a hajam, akkor nem kellek neki, oké. De nem is tudtam róla, hogy tetszem neki hosszú hajjal! Ha tudtam volna, le se vágom. Legyen olyan a hajam, amilyen neki tetszik.

Vagy nagyon sok általános iskolai osztálytársam utólag vallotta be, hogy szerelmes volt belém. Kösz. Akkor nem tudtad volna mondani?


Na, szóval annyit akarok mondani, hogy nők ezrei élnek így, hogy nem mondanak semmit, majd később el is felejtik a "nagy szerelmet", mert már elmúlt. A férfi pedig a szerelem alatt, és a szerelem után is nyitott lenne a nőre, de a nő akkor MÉG nem, később MÁR nem érdeklődik a férfi iránt!


Általánosban 2, középiskolában 1 nő volt, aki megüzente valakivel, hogy tetszem neki. És onnantól eldönthettem, hogy nyitok-e. De a fenti példáknál nem volt üzenet, hanem utólag mondták, hogy már késő.


Ezen gondolkodj el.


Lehetőségeid:

1. Te nyitsz és megmondod a pasinak.

2. Valakivel üzensz neki.

3. Utólag vallod be, hogy tetszett neked.

4. Soha, senkinek nem mondod, nem derül ki, így nem születik olyan komment sem, mint az enyém, mert akkor nekem kiderült.


Te döntesz!

2023. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd békén, mert ha nem kellesz pofára fogsz esni.

Ha ő nem adta tudtodra, nem jelezte, hogy hasonlóan érez, akkor kimeld meg magad a megalaztatastol.

Továbbá, ő a tesód haverja és ha még hasonlóan érezne mint te lehet, akkor sem tenne semmit, mert a barátság a tesoddal jóval többet ér neki.

Képzeld el, hogy szakítás lenne a vég és ezért a tesoddal se találkozna többet, vagy nem lenne ugyanolyan a kapcsolat köztük.

Keresgelj a saját korosztalyodbol inkább, őket meg hagyd békén!

2023. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ejjj az a crush 😂😂
2023. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
4 évvel nagyobb??? Hány éves vagy te, 6? Utoljára akkor mondtuk így az idősebbet.
2023. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!