Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy meg kell szöktetnie ha kellek neki? Mit fog ehhez szólni? 22L

Figyelt kérdés

Meg akarok vele szökni viszont ha ő ezt nem akarja nem akarok tovább "ismerkedni"vele, mert nincs értelme. Nekem olyan kell aki megszöktet rövid időn belül ha érzi hogy kellek neki egy életre. A szerelem engem nem érdekel elég ha ő van értem megbolondulva, nekem fontos az egymás iránt való tisztelet, megértés a pénz és a biztonság amit ő fog nekem biztosítani. Nálunk oláh cigányoknál ez így megy. Rajta érzem azt hogy szép életem lenne mellette, ezért akarok vele ismerkedni, viszont közölni szeretném vele még most, az elején, hogy ha kellek neki meg kell szöktessen majd. Nem pazarlom tovább az időmet, ígyis 22 évesen itt vagyok szüzen és még nem mentem férjhez mert a szerelemre vártam és a tökéletesre, éppen ezért sem érdekel már ez.

Hogyan mondjam el neki ezt? Így nem mondhatom ahogyan itt leirtam, megijedne szerintem soha többe nem beszélne velem. Mit fog ehhez szólni?

Negatív kommentekre nem vagyok kíváncsi! Mindenki máshogyan él!


2022. márc. 9. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Mit fog ehhez szolni? Hulyenek fog nezni, meghozza teljesen jogosan.
2022. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
22 éves felnőttet megszöktetni? 😂
2022. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. Igen, sokkal hamarabb kellett volna megszöknöm de vártam a szerelemre
2022. márc. 9. 21:47
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
A pszichiátriáról?
2022. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Jelentem a negatív ,rosszindulatú kommenteket előre szóltam.
2022. márc. 9. 21:49
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Jelentsd. Nem rosszindulatú - realista.
2022. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nalunk az a szokas, hogy a lany megismerkedik valakivel sot még nem is ismeri teljesen , a fiunak meg kell szoktetnie titokban es ugy kell elniuk. De ez nagyon komoly dolog mert szegyen haza menni, ha mégsem szerettek meg egymast es nem fog kelleni utana masnak. Ahol a lany nincs joban a szuleivel , ott gyakoribb a szoktetes. En inkabb ebbe tartozom bele.
2022. márc. 9. 21:52
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában van a kiszemelted ezzel a szokással? Nem mellesleg; lenne hova szöktetnie? Fedél, ennivaló, meleg ruha, tisztálkodás?
2022. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fokozatosan közöld vele, pl., hogy tudja-e, milyen szigorú nálatok a rendszer, beszélj neki erről, hozd fel többször a témát és amikor úgy érzed mondd el neki.

Ha meg se fontolja akkor még az elején tudod legalább.

2022. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
10. Koszonom. Igen azert akarom az eljen tiszazni ezt vele
2022. márc. 9. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!