Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hányan lehetnek, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan lehetnek, akik nem azért alakítanak ki szerelmi kapcsolatot, hogy legyen szexuális életük?

Figyelt kérdés
És honnan lehet ezt idejekorán felismerni valakiről?

2023. jan. 19. 15:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a legtöbben nem azért vannak kapcsolatban, hogy szexuális életet élhessenek, ahhoz elég lenne simán kalandokat keresni vagy laza kapcsolatot fenntartani valakivel. Aki tényleg párkapcsolatban van, elkötelezi magát valaki mellett, az (szerintem!) nem a szex miatt teszi, hanem mert a másik a személyisége miatt különlegesebb számára egy sima dugópajtinál.


De lehet csak magamból indulok ki. Én sosem azért voltam kapcsolatban, hogy szexeljek, elvégre azt kapcsolat nélkül is bármikor simán megvalósítottam, ha arra volt igényem.

2023. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"Szerintem a legtöbben nem azért vannak kapcsolatban, hogy szexuális életet élhessenek, ahhoz elég lenne simán kalandokat keresni vagy laza kapcsolatot fenntartani valakivel. "


Csak annak, akinek van szexuális vágya akkor is, ha nem szerelemes.

De nekem csak attól van, ha szerelmes vagyok.


És igen, azért akarok a szerelmemmel kapcsolatban lenni, hogy éjjel-nappal szerelmeskedhessek vele.

Másért nemigen.

És ezzel koppanok, mert ekkor derül ki, hogy a fiúk, akikkel kapcsolatban vagyok, meg nem nagyon érdeklődnek a szex iránt.

(Itt is sok leírásból látom.)


Ezért kérek ahhoz segítséget, hogyan tudom kiszűrni azokat, akik nem azért vannak kapcsolatban, hogy sokat szeretkezzenek a barátnőjükkel.

Előre látszik ez valamiből?

Mert már összejönni is elég nehéz valakivel, nemhogy még akkor kvázi fölöslegesen is.

2023. jan. 19. 23:51
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
11-es, naív vagy. A kaland meg a laza kapcsolat azt jelenti, hogy minden szökőévben szexelek valakivel. Persze fiatalon még lehet energiája az embernek minden hétvégén bulizni és ágyról ágyra járni, de gusztusa egy idő után már nem biztos. A rendszeres nemi élet, az éveken át átlag napi 1 szex vagy napi több szex csak tartós kapcsolatban valósulhat meg. Ha a kölcsönös nagy szerelemre várnánk, akkor az életben nem szexelnénk, amit egy nő még ki is bír, mivel szerelem nélkül egy nőnek nem egy nagy élmény a szex, bár az okádék és a nem is rossz közt van persze sok fokozat, de egy férfi simán össze fog jönni szerelem nèlkül vkivel csak azért, hogy rendszeres szexhez jusson. És persze még maga előtt is letagadja majd, hogy ezért jött össze az átlagos barátnőjével, miközben tovább csorgatja majd a nyálát az elérhetetlen álomnőkre.
2023. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13: Én ezt igaznak gondolom, de nő vagyok.:)

Szóval tudsz segíteni a felismerésben, válogatásban?

2023. jan. 24. 09:04
 15/18 anonim ***** válasza:
14-es, segítenék, de eskü nem értem a kérdést. Olyat keresel, aki állandóan szexelne? Hát nem tudom, én is nő vagyok, és annakidején beleadtunk apait, anyait, mostanában vagy gyorstüzelőkbe vagy impotensekbe futottam bele. Ebbe a 2-be, mert többször nem is próbálkoztam. Mondanám, hogy öreg lettem, biztos azért, de 25 évesen is volt olyan párom, aki nem volt egy lepedőakrobata. A titok szerintem abban volt, hogy csak egyszer voltam szerelmes úgy, hogy abból szex is lett, tehát mivel én élveztem, élvezték a pasik is. Senki mással nem élveztem. Lehet, hogy a pasinak is szerelmesnek kell lenni ahhoz, hogy akarjon sokat szexelni. Ha olyan a külsőd, akkor nem tudsz mit csinálni. Brigitte Bardotra tapadt minden pasi, én lapos voltam mindig is, kb.levegőnek néztek.
2023. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

15: Nem állandóan, de hogy akkor mondjuk úgy, hogy a szeretetnyelve, tehát nagyon fontos neki a szerelmeskedés. Nem családcentrikus, nem azért kell neki a nő, mert VELE egy közös házat akar kutyákkal, nem érdekli egy kapcsolatban más jobban, ami elvonná a figyelmét innen. Nem azt tervezi, hogy ha lesz valakije, akkor vele majd utazgatnak, vagy ilyesmi.

Te a 13. vagy? Azt hittem, fiú a 13.

Tehát előre hogy tudom valakiről leolvasni ezt?:)

Jó lenne, ha fiú, férfi írna.

2023. jan. 25. 12:03
 17/18 anonim ***** válasza:
Amit te írsz, azt flörtnek hívják. Egy párkapcsolatban van szex.
2023. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Lány vagyok ugyan, de az a véleményem, hogy nem tudod előlre kiszűrni ezt. Sajnos.

Azt sem tudom megmondani, hogy az összes férfi többségére igaz ez vagy csupán egy-kettőre, de a férfi egy olyan fajta lény aki nem tud többet adni mint ami van. Tehát vagy szexel mint a gép vagy dolgozik, csinálja amit kell és akkor nincs szex. Ez azért van mert ahogy korosodnak úgy válnak vagy impotenssé vagy az agyuk rokkan le és nem tud mit kezdeni a régebb óta mellettük lévő párral, mert a lustaság nagy úr akkor amikor nem épp a gálya mezején állnak már.

Szóval képtelenség előlre látni ezt.

2023. febr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!