Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esély van arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra hogy egy szexuális kapcsolatban mindkét fél szerelmes legyen egymásba?

Figyelt kérdés
Tehát több mint egy éve van szexuális kapcsolatom a sráccal..vannak kisebb nagyobb vitáink..nem lépünk félre egymás mellett..hüségesek vagyunk ..és én érzem hogy szeretem de nem tudja sosem mondtam neki.DE: a felállás a következö.:ö egy "vastagabb" srác én mellette szegény vagyok,bármelyik nöt megkaphatná ..én ugy érzem rá vártam egész életemben ..én a szegényvárosrészröl vagyok ö a full full milliomos negyedböl..én félvér lány vagyok :( ö fehér..és nem értem a viszonyokat.Ha ennyire ellentéte vagyok mindennek ami az ö tökéletes életében megvan akkor miért van velem több mint egy éve??..egyszer szakitott velem mások hibáibol..a lényeg hogy miután leirta legyen vége rá 10 percre irt smst hogy nem akarja hogy vége legyen töröljem ki ..és az nem ö volt hanem az ideg bezsélt belöle.Szeretnék már valamilyen távpontot hogy hogyan tovább.?és ez mi??:..már nem hiszem hogy csak szex lenne,bizunk egymásban 100%ig mindent megbeszélünk még azt is hogy boltban voltam és mit vásároltam.hüséges ezt megsem kérdöjelezem..Ilyenkor mizu van?.elképzelhetö hogy komolyabbra fordul késöbb?
2011. aug. 21. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

50%

Igen vagy Nem

2011. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a vastagbetűs részre válaszolok mert csak azt olvastam el. Elméletileg az lenne a normális...
2011. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az 50%ot vágom de valahogy billenhetne az az 50% kicsit többre hogy igen..
2011. aug. 21. 19:53
 4/11 szamóca.. ***** válasza:
100%

szexkapcsolat de hűségesek vagytok...?

ezt én nem értem. annak az lenne a lényege, hogy csak szex, és más semmi, mellette megy az élet, akár párkeresés...


egyébként van esély hogy egymásba szeressenek, de valljuk be nem sok. ha sok lenne, nem csak szexkapcsoalt lenne.

2011. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kedves utolso..mikor elkezdtük ezt az egészet megbezséltük hogy nekünk ez kötött kapcsolat..nekem ö van neki én vagyok..egyikönk se birná elviselni hogy félre lépne az egyik akár egy flörtre is..hüséges tipusuak vagyunk
2011. aug. 21. 19:57
 6/11 twinky ***** válasza:
100%

25%

ferfi: szerelmes/nem szerelmes

no: szerelmes/nem szereles

2011. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Félvér vagy? Mert félig magyar félig?...
2011. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
félivér(magyar-roma) kinek mi a helyes.
2011. aug. 24. 17:26
 9/11 T.T.Z. ***** válasza:
Ha azért nem mész mert csak muterral mehetsz akkor csak ugy kérdezz rá a dokinál ha ketten vagytok a vizsgálóban és megtilthatod neki hogy közölje a szüleidnek. Köti az orvosi titoktartás még akkor is, ha kiskorú vagy. :)
2011. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 T.T.Z. ***** válasza:

Vááááááááááááááá

mellé ezt egy másik oldarra szántam bocsi :)

2011. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!