Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem munkatársamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem munkatársamba úgy hogy közben barátnőm van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek meg, mert már e miatt is szarul érzem magam hogy ide írok. 25éves srác vagyok 2,5 éves párkapcsolatban. Szeretem barátnőmet nagyon meg minden, de az elmúlt fél évben ellaposodtunk. Kezdünk a megszokások rabjává válni...


Tavaly jött hozzánk egy új lány egy teljesen más telephelyre, 1x találkoztam vele és az első pillanattól kezdve szimpatikus volt, és ezt éreztem hogy kölcsönös.


Nyáron volt egy céges rendezvény ahol ezzel a lánnyal tök jól elvoltunk, végig flörtöltünk és majdnem el is csattant egy csók... Igazából már itt is bűntudatom volt... Nem is láttam a lányt kb 3 hónapig, majd tavaly októberben áthelyezték ugyanarra a telephelyre ahol én dolgozok így most már minden nap látom, köszönünk. Most volt a karácsonyi céges évzáró, konkrétan itt is ugyan ez volt hogy egy hajszálnyira voltunk egy csóktól. Tudja Ő is hogy barátnőm van. De az elmúlt 2 hétben csak is Ő jár az eszemben. Azt érzem zavarban vagyok ha csak rám néz, kb elolvadok.


El is kezdtünk beszélgetni Messengeren, biztos hogy nem vagyok számára közömbös mert már kb Ő kért találkozót tőlem de én mondhatni kioffoltam, mert mi mást mondhattam volna hisz barátnőm van, amire most Ő letiltott. Pedig nagyon is találkoztam volna vele.


Mi tévő legyek? Beszéljek a Lánnyal? Hagyjam az egészet és majd hátha elmúlik bennem ez az érzés? Jelenleg Félek belenézni barátnőm szemébe és semmiképpen sem akarom megcsalni.



2023. jan. 19. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az lenne a legjobb ha szakítanál a jelenlegi pároddal, mert ez így nem fog működni. Ez a A verzió.


A B verzió pedig hogy munkahelyet váltasz és elfelejted a csajt.

2023. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Valamelyik irányba le kell tenned a garast.

Ne örlődj tovább, az neked sem jó.

2023. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Biztos szakítanék. 2,5 év édeskevés, hogy az érzelmek ellaposodjanak, ráadásul baromi fiatal vagy még.


Kérdés, le tudnád élni a jelenlegi pároddal az életed? Gondolkoztál rá, mi lehet a probléma gyökere a kapcsolatodban, ami miatt felkeltette más nő az érdeklődésed? Beszéltetek már erről a pároddal? Megpróbáltatok javítani rajta? Érdemes lenne mindebbe energiát tenni egyáltalán?


Gondold végig ezeket és eszerint dönts. De mindképp dönts, mert ez a helyzet a jelenlegi pároddal szemben is unfair és a kiszemelteddel szemben is és neked sem tartható.

2023. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

"Mi tévő legyek? Beszéljek a Lánnyal? Hagyjam az egészet és majd hátha elmúlik bennem ez az érzés? Jelenleg Félek belenézni barátnőm szemébe és semmiképpen sem akarom megcsalni."


Szakíts a barátnőddel, beszélj a csajjal, nem fog elmúlni ez az érzés inkább erősödni addig míg nem csak érzelmileg, de fizikailag is megcsalod a jelenlegi párod, hiába nem akarod!!!

2023. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy előttem írták...

A mostanit hagyni, az új lánnyal átbeszélni az egészet!

Valamiért csak felbukkant az életedben és megfogott...

2023. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem jol tetted hogy megmaradtal az erkolcsosebb uton. Ha csaladot, gyereket akarsz, neki kell a stabil hatter es hogy apuci meg a szeretoi ne b.asszak szet a csaladot. Vegulis sok a szep lany, helyes pasi, mig fiatal az ember, valogathat is. Vannak is ferfiak ilyenek, akik kihasznalva a jo karriert es jokepuseguket, faljak a noket es valtogatjak. De latod, nem boldogabbak ok sem, csak szetcseszik a lelkuk pillanatnyi vonzalmakert es egyre nehezebb lesz szerelembe esniuk. Pont mint a prostik, kiegnek.
2023. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Ezzel a mostani lannyal mar hazasodhatnal, lehetne az eskuvo mondjuk 26 eves korodban, az elso gyerek 27 eves korodban, a masodik 29 eves korodban es 30 eves korodra mar ferj, egy 1 eves es egy 3 eves kicsi apukaja. Ha az uj csajjal nem jon ossze, akkor lehet evekig nem lesz csajod mert az idosebb noknek magasabbak az elvarasaik vagy gyerekuk van, a fiatalabbaknak meg nem kellesz. Aztan itt sirsz majd mint a szingli 38 evesek a gyakorin hogy miert nem kapnak not. A karriert is koran kell kezdeni hogy szep legyen az ive, a csaladalapitas is ilyen. Persze lehet szetencsed kesobb is, de ha mar ott can a kezedben egy no akivel 2,5 eve jol vagy, arra mar lehet epiteni.
2023. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7/7-es


Csak épp az a probléma, ahogy a kérdező írta, hogy 2,5 év után laposnak érzi a kapcsolatát! És nem hiába jelent meg ezek fényében egy másik hölgy!


Szakíts! Semmi értelme a mostani kapcsolatodnak...

2023. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Valaki írta hogy erősödni fognak az érzelmeid az új iránt és ez teljesen így van(tiltott gyümölcs...).

Ne juss el arra szintre hogy esetleg megcsalod,inkább szakíts akkor a barátnőddel..ez a legtisztább.

2023. jan. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!