Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig bírjuk elnyomni magunkb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírjuk elnyomni magunkban, ha szeretünk valakit, akit “nem szabadna”?

Figyelt kérdés
Azthiszem szerelmes vagyok egy nőbe (egy ideig régebben jártunk), pedig nem akarok már vele összejönni, mégis nagyon durva érzéseim vannak felé. Azt hittem elmúlt, mert kb. 2 évig nem láttam és lett egy kívül-belül gyönyörű feleségem, de nemrég összetalálkoztunk és újra előtörtek az érzések. Sajnos együtt járunk nyelvvizsga felkészítőre…Legutóbb nem jött a tanár, szóba került pár szó erejéig a múlt, mondta, hogy sajnálja, hogy ígs alakult, és nagyon nagy szerepet töltöttem be az életében, köszön mindent…Próbálom elnyomni magamban, de nagyon kell tűrtőztetnem magam, hogy ne mosolyogjak rá, ne gondoljak rá stb. Soha nem csaltam meg senkit és nem is lennék képes rá, érzem, hogy nagyon nem jó ez a helyzet. A szerelmet el lehet fojtani annyira, hogy megszűnjön minden érzésem felé?

2023. jan. 21. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerelem? Vagy nem tudtál túl lépni rajta valami miatt, kudarc?

A párodat szereted, voltál belé legalább szerelmes? Ha igen, akkor ez nem szerelem, amit érzel (szerintem).

Amúgy, csakis úgy tudod elnyomni az érzéseid, hogy kerülöd, figyelembe veszed, hogy nem akar tőled semmit és főleg azt, hogy házas vagy.

Elgondolkodsz azon, hogy vajon a házasságból nem-e hiányzik valami, viták, nemtörődömség, megszokás, kevés szex, kevés idő egymásra? Mind lehetnek tényezők, hogy most az ex a fő téma a fejedben.

Javítani amin lehet a feleséggel és ha nincs eredmény el kell válni.

Azt mondják a harmadik általában csak egy tünet, de nem a valódi probléma...

2023. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem semmi kedvem olyanokba energiát fecsérelni akikkel semmi értelme foglalkozni.

Nekem simám megy hogy kerulok minden olyat aki szétcseszné a boldogságom

2023. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Èrzelmileg már megcsaltad.Másba vagy szerelmes.Mondd el a feleségednek mert megérdemli hogy boldog legyen mással nem egy olyan férjjel aki más nő után epekedik.
2023. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Az emberek nagy százaléka egyszerűen kèptelen a legegyszerűbb megoldásra:

Kerülöd+tiltod


Ha egyszerre van a nyelvvizsga előkeszítőtök rakasd át magad , ne legyen kontakt, közösségiről tiltsd le, ami rá emlèkesztet rakd el


Ha ezekre a dolgokra nem vagy képes , akkor nem is akarod elfelejteni


Miért nincs az emberekben önuralom? - ezt úgy mondom , hogy én tettem màr ilyet

2023. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Sajnálatos, hogy a jelenlegi párodat akkor nem úgy szereted ahogy egy párkapcsolatban szeretni kellene a párodat. Őt sajnálom leginkább, megérdemelne egy olyan férfit aki úgy szereti ahogy kell.
2023. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem elnyomni kell (meg közben érzelmileg átverni a jelenlegi barátnődet), hanem akkor azt mondani a már nem működő kapcsolatodnak, hogy sajnos ennek vége, és akkor ott a lehetőség megpróbálni azzal, akivel a jelek szerint kölcsönösen is óriási a vonzalom.
2023. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

#6 nem azt írja hogy nem működik a jelenlegi kapcsolata , sőt.


Ha valami vagy valaki hatással van ràd, olyan körülményeket kell teremteni hogy ne legyen , akàr kizàràssal, de úgy látom , hogy sokaknak ez ördögtől való dolog.


Ha meg nem akarod kizárni ,és folyamatosan kontaktálsz vele akkor ne csodàlkozz , hogy nem szűnik meg a hatása


Feleséged jobbat èrdemelne,

Szar előkészítőre is tudnál járni máskor de...


#4-es voltam

2023. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22%
Minek törölteted a válaszokat te gyász?
2023. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!