Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom nem mondta el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem mondta el, hogy találkozott az exével. Jogosan kételkedem magunkban?

Figyelt kérdés
Nagyon zavart már a kapcsolatunk elején is, hogy az ex-el szokott telefonálgatni, találkozni. Mondtam neki is azt mondta, hogy megérti, és hogy fontosabb vagyok neki annál hogy emiatt elveszítsen. Aztán most másfél év együtt lét után kibukott hogy ő beszélt is vele meg a csaj egyszer meglátogatta a munkahelyén... Nagyon összevesztünk. Kibékültünk de úgy érzem félresiklott a kapcsolat, nem tudok bízni benne már az elköltözésen is gondolkodtam. Jogosak a félelmeim vagy hülye vagyok?

2015. ápr. 20. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Jogos. A barátod sunyi egy alak, nem akarlak elkeseríteni, de az ilyenek ritkán végződnek jól.
2015. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az őszinteség alapkövetelmény a párkapcsolatban. Az előzővel találkozgatni és kapcsolatot tartani pedig veszélyes az új kapcsolatra nézve. Amennyire ebből a néhány sorból meg lehet ítélni, nem tartalak hülyének. A döntést neked kell meghoznod.
2015. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem véletlen titkolta el...a féltékenység megmérgezi a kapcsolatot...nem azért lesz vége, mert ő megcsal hanem mert te féltékeny vagy...és emiatt titkolózik, nincs őszinteség, nincs bizalom...szerintem ne féltékenykedj, attól még lehet jóban az exel...
2015. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én barátom is találkozgat az egyik exével néha, nyilván nem repesek az örömtől, de ha elmondja oké, nincs mit tenni, nem fogok hisztériás jelenetet rendezni. ha titkolja, az sokkal rosszabbul esik. jogos, hogy kivagy, de szerintem ennyire azért nem kéne, hogy elköltözés meg minden. lehet csak gondolt egyet a csaj és bement a munkahelyére, az azért nem olyan nagy találkozás, mintha pl este elmennének valahova. azért az elköltözés erős:s
2015. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- az ex azok közé az emberek közé tartozik, akikkel nem működött a kapcsolat, ezért ritkán jelent valós fenyegetést

- az összeveszés azt mutatja, hogy valamit nem jól csináltatok. a titkolózást én is gyűlölöm, de amellett, hogy elfogadhatatlan, át kell gondolni, hogy miért tette: mert féltékenykedsz

- féltékenykedned pedig az égvilágon semmi értelme


24N (aki az előző hétvégén meglátogatta az exét vidéken, ott is aludt, és a barátjának ezzel semmi problémája nincs. nincs is rá oka!!)

2015. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!