Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismerkednétek, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkednétek, illetve összejönnétek ázsiai származásúval (kínai, japán stb.), illetve négerrel?

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 23:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, akár bármelyikkel, nő vagyok.
Igen, akár bármelyikkel, férfi vagyok.
Ázsiaival igen, négerrel nem, nő vagyok.
Ázsiaival igen, négerrel nem, férfi vagyok.
Négerrel igen, ázsiaival nem, nő vagyok.
Négerrel igen, ázsiaival nem, férfi vagyok.
Egyikkel sem, nő vagyok.
Egyikkel sem, férfi vagyok.
52 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Volt pár
2023. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon nagy a kultúrális különbség, amiből probléma lesz, szóval nem.

N

2023. jan. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha van közös nyelv, amit mindketten kifejezetten jó szinten beszélünk, ugyanott szándékozunk letelepedni, és kulturálisan is hasonlóan gondolkodunk, akkor minden további nélkül (azt azért hozzátenném, hogy külsőre legtöbbször fehérbőrűek szoktak tetszeni, de láttam már színesbőrűt is, aki bejött). N.
2023. jan. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Bármelyikkel paliként, csak HETERO legyen 100%.
2023. jan. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Szexkapcsolatra igen.

Komoly kapcsolatra nem hiszem, teljesen más az életük

2023. jan. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Szexre feketével igen, volt is pár ilyen szexkapcsolatom. Ázsiaival pedig simán összejönnék párkapcsolatra. Egyik exem is ázsiai. Nő vagyok.
2023. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

Aki külföldi társsal nem tudja kifejezni magát, az magyarral sem. Ez nem nyelvi kérdés, inkább érzelmi intelligencia kérdése.

Évekig éltem különböző nemzetiségű DK-ázsiai nőkkel kül. országokban. Feketével is laktam már. Nem jön fel borzasztó kulturális különbség, ha a normális nemi szerepek (amik ezeken a részeken még -szerencsére- még léteznek) rendben vannak. A kulturalis dolgokat fűszernek kell felfogni. Ha két ember egy hullámhosszon van az rassztól, kultúrától függetlenül is élvezetes, mert ez magasabb szintű dolog.

Az sem rossz, hogy egy átlag sárga, fekete nő sokkal tovább fiatal testileg, mint egy átlag fehér.

2023. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 renton9999 válasza:
fekával biztos nem 48f
márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!