Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elpöttyentsem neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elpöttyentsem neki, hogy mennyire bejön, vagy inkább randira hívjam? Melyik a kevésbé gáz?

Figyelt kérdés
Szóval egy évfolyamtársam már két éve nagyon bejön. Vannak közös óráink, de eddig nem mertem ezt elmondani neki, mert én nem az-a típusú lány vagyok, aki tetszik a pasiknak. Igazából még sosem randiztam.😅 Én próbáltam már egyszer egy srácot elhívni, de az igen csúnya bukta lett… Szóval ma (szombat) lesz a születésnapi bulim, és az egyik srácon keresztül meghívattam, elvileg jön, de baromira izgulok. Azon gondolkodtam, hogy előadom mintha tök részeg lennék (amúgy nem szoktam annyit inni, de ezt úgysem tudja) és “véletlen” elkotyogom, hogy mennyire tetszik. És akkor ő legalább egyértelműen visszautasít, vaaagy talán, azt gondolja miért is ne?! Vagy b verzió, hogy vagy a bulin vagy utána elhívom valahová. A barátnőim szerint valahogyan meg kéne próbálnom oda eljutni, hogy ő kezdeményezzen, na de 1, mindketten tök gyönyörűek és van pasijuk, 2, szerintem ha arra várok, hogy engem hívjanak el, akkor szűzen fognak eltemetni, 3, novemberben az afteren láttam őt egy lánnyal csókolózni, és kiderítettem, hogy csak részeg hülyeség volt, de ha egy olyan gyönyörű lány volt a “hiba”, akkor nekem esélyem sincs. Hűha, így hogy leírtam, még gázabb a helyzet, lehet el sem kellene mondanom neki. Csak évődöm még ezen 3 hónapig, akkor utána úgyis csak az érettségi fog érdekelni, és aztán vége is van, aztán csak lesz majd valaki más… Vagy nem? Atya isten, nagyon gáz vagyok, nem csoda, hogy nem kellek a srácoknak.😂 Na mindegy, szóval mit gondoltok? Ti 18-19 évesen mit csináltatok volna ilyen helyzetben? 18L

2023. jan. 28. 02:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagyon aranyos. 😅 Ne játszd el, hogy részeg vagy. Én a B verzióra szavazok.
2023. jan. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Részeg ember szava kevesebbet èr
2023. jan. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt a részeges sztorit hagyd. Ebbe is beletörhet a bicskád.


Igyekezz sok időt tölteni vele, ugyanabba a társaságba lenni, a látóterébe lenni stb. Gyakran felbukkanni.

Mosolyogj rá sokat, tegyél néha kétértelmű megjegyzéseket, elhintéseket amik arra utalnak, hogy tetszik neked, de nem olyan direkt, simán "kivághatod" magad belőle ha épp úgy van.


Összességében azt kéne elérned, hogy jól érezze magát a közeledben/társaságodban, akkor érezze magát a legjobban. Az emberek arra fognak emlékezni, hogy hogyan érezték magukat veled.

2023. jan. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, ha gyakran mosolyogsz rá, a közelében vagy és nyitottnak mutatod magadat, az szerintem bőven elég.
2023. jan. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem olvass el pár kérdést itt, amikor részegen "történt valami". Semmi másról nem szólnak, csak hogy akkor most vajon csak azért csinálta/mondta, mert részeg volt? Vagy tetszem neki? Vagy mit akar? Józanul hozzám se szól. Semmivel nem lennél előrébb, csak jönnének a bénázasok.
2023. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat. Kb 20 perce rám írt, hogy hozhatja-e a barátnőjét is, szóval a kérdés értelmét vesztette, de azért köszi tényleg.
2023. jan. 28. 11:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Jól le lettél pattintva :D
2023. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát, ja, nagyon szép!😂
2023. jan. 28. 12:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sajnálom, hogy végül így alakult, de legalább már tudod, hogy mi a helyzet. Been there done that.
2023. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy így alakult.

Írd neki azt, hogy persze, hozhatja, de csak ha egy helyes haverját is magával hozza :D

2023. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!