Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen kapcsolatról?18L

Figyelt kérdés
18éves vagyok a párom egy idősebb pasi ő zsidó én nem vagyok az.elég féltékeny típus bár nem ismeri el meg kell neki engednem hogy megnézze a Messengerem ,facebookom,isntagramom bele szól abba hogy kik az ismerőseim sok követőm van a facebookon és az instán is 10ezer felett minden nap kapok üzeneteket az exem rock zenész volt ezért az is kifejezetten zavarja hogy rocker pasik vesznek körül azt mondja a rockerekre izgulok valószínűleg részben a vallása miatt add szabályokat .az öltözködésembe nem szól bele meg az ilyenekbe szinte csak fiú barátaim vannak az is zavarja őt mivel az iskolába is fiú mellett ülök és sok időt töltök a fiúkkal .a múltkor elmentünk egy éterembe és nem ülhettem a pasikhoz közel.néha teszek szíveket a fiúk képeihez ez is nagyon zavarja .azt mondja ajánlja hogy töröljem ki a sok külföldi fiút a legtöbb követőm arab,dél amerikai,spanyol stb de akad más is.gyakrolatilag azt akarja hogy hozzá férjen az összes közösségi oldalamhoz és lássa az összes üzenetem mondjuk jogosan nem bízik bennem azt mondja ha sokáig nem fejezem be a pasizást el hagy az se tetszik neki ha nyilvánosan teszek ki facebookra vagy instára képet mert akkor általában a követők is likolják némelyik képemnél 500like is van vagy több a pasimnak mindig küldök intim fotokat mert kéri azt hiszi más pasiknak is azért követnek .én is egy nagyon féltékeny típus vagyok ő be tartja azt amit elvárok tőle azt hiszem. én egerben élek ő pesten .azt mondta úgy viselkedek mint egy qurva mert has polos képem is van kint .szűz voltam mikor össze jöttem vele ő vette el a szűzeségem is csak vele szexeltem eddig az első találkozáskor le fektetett mivel zsidó ugytartja a vallása ha vesz nekem valmait pl gyürüt vagy parfümöt le fektethet nyilván ez kapcsolatban van igy és nem mondta hanem én olvastam a neten tele van a háza zsidó jelképekkel dekorációkkal nem eszik sertés húst se nem szigorú ortodox de tarja magát a valláshoz szerinte zsidó férfinak egy kapcsolatban vagy házasságban joga van ahhoz hogy bele szoljón abba hogy a nő kikel van mit csinál kivel beszél amúgy gazdag is . a rock zenész amúgy csak netes kapcsolat volt egyszer se taliztunk.Mellesleg a fia barátnője facebook proflján valószínűleg azért van csak egy kép és az exei facebookja is privát .

2023. febr. 4. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így elég fura. Nem érezheted túl jól magad ebben a kapcsolatban. Nekem az a véleményem, hogy elég rosszul teszed, hogy vele vagy.
2023. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Szar, hagyd el minél előbb, mert uralkodik rajtad.

Ha nem tudja kezelni a követőid és qrvazz, akkor nem éri meg vele maradni, mellette szenvedni.

Pattintsd le, 18 éves vagy, több pasi ugrani fog, nem leszel egyedül sokáig ha nem szeretnél. (:

2023. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Ez gyakorlatilag lelki terror. Szakítás vele, mert az ilyenek fognak majd jól megverni. Nem bízik benned, a saját önbizalma, élete sincsen rendben, ezért féltékenykedik, de ez így nem normális. Minden kapcsolat alapja a bizalom, ez minden kapcsolatnak az alappillere és nálatok ez hiányzik. Erre így nem lehet építeni.



#Hitlerbáttyaholvagy?

2023. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Tanuljátok már meg használni azt a nyomorult vesszőt! Olvashatatlan a mondandód, a felénél abbahagytam...
2023. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Te kérdezted mit nem lehet egy zsidó feleségnek?


Nos akkor itt is válaszolok; egy ilyen kontrollmániás, féltékeny, terrorizaló ferfit választania!

Vagy te ezek után vele maradnál?

2023. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Remélem kamu, mert nagyon gáz a pali.
2023. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
49%

Na! Azért ne a zsidókat okoljuk már, mert van egy barom zsidó. Nem a zsidók tehetnek erről, hanem Ő! És az is agyrém, hogy mutogatnod kell neki a levelezéseidet. Meg mi a baj a szívezésekkel? Én ugyan egy pali vagyok, és szívezek én is sok csajt, igaz kaptam már érte minden rosszat. Törlést, tiltást is, de nem értem miért nem lehet ezt korrekten kezelni. Mindenki szívezzen úgy ahogy akar. Nehogy már ez is megcsalás legyen, mert akkor már tényleg kifutok a világból.


Szóval nem igazán vagytok összeillőek ennyi lenne a lényeg szerintem.

2023. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem attol van hogy zsidó:D

Magyar pasik is sokan betegek. Később ütni verni is fog valszeg

Es nem mehetsz boltba se úgy hogy ne küldj rola bizonyítékot.

2023. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Ennek a zsidosaghoz nem sok köze van. Sőt akiket ismerek zsido pasikat, azok pont hogy nagyon is szelídek.


A barátod egy barom. Ha jot akarsz magadnak, keresel egy normálisat.

2023. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%

A zsidó férfinak te, mint siksze, különösen izgató trófea vagy. A zsidó férfiakat nagyon izgatják a sikszék, de mivel alsóbbrendűnek számítasz, ezért megenged magának olyasmit, amit egy zsidó nővel soha nem tenne, hiszen az egyenrangú vele.

A zsidó férfiaknál a siksze iránti vágyakozás, már beteges szinte, szeretőnek, perverzkedésre csakis sikszét tartanak, zsidó nőt soha, azt csak komoly kapcsolatra tartják.

2023. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!