Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek 15-20 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 15-20 évvel idősebb párja van, nem szokott szorongani hogy mi van ha meghal?

Figyelt kérdés
38 éves nő vagyok, a párom 17 évvel idősebb nálam. Mostanában jött rám egy ilyen hülye szorongás hogy mi van ha elveszítem? Semmi sem utal hasonlóra hála Istennek, de akkor is, olyan rossz belegondolni hogy mi lesz 10-20 év múlva. Másnál is van ilyen?
2023. febr. 9. 17:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
Inkább örülj, hogy vele lehetsz.
2023. febr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban igen
2023. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%

Nem szorongok rajta, mert az autó engem is elüthet holnap. 15 évvel idősebb a párom.

34N

2023. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
46%
Én olyantól szorongtam hasonlo helyzetben hovy elkapoj e vmit állandoan volt valami betegsege. Candida is rák is, bőr ráncosodás de korát meghaladó, (40 esen a legtöbb pasinak is feszes a nőre de a páromnak ráncos volt a fülénél is mint nagyapámnak 90 évesen), lábábol visszerekeg is kellett kiszedetnie, pár foga műfog, kényszeresen vitaminozott gyógyteázott sportolt(nem jókedvből hanem ilyen rettegesből), aztán még a Covid is betalálta, és még a tetejébe engem utált mert en egeszséges fitt vagyok, minden baját rajtam vezette le és engem kritizált meg fikázott, hát ritka egy szerencsétlennek láttam inkább minthogy sajnálni tudnám. És inkább rettegtem a sok nyavajajátol h elkapom.
2023. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
21%
*Ja es ínysorvadasos is. Az meg terjed is talán csokolózással.
2023. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%
10 ev mulva realisabb 65 evesen. Olyankor mennek nyugdijba a pasik es feladjak az eletet. 60 tol mar allitolag a szexxel is felhagynak es 70 felett mar hullara kezdenek hasonlitani. Mi lesz veled-13 10 ev mulva? 50 leszel. Ha jol tartod magad, lehet egy ujabb 58-60 koruli pasid (venek, de azert fiatalabb not akarnak min egy 10el). Azzal is kihuzod olyan 10-15 evig mondjuk. Te leszel 65, a ferfi meg 75 vagy hulla, de tuti te temeted el. Nagyikorban viszont mar senki nem tekint nonek, szoval olyan jo 10 evig szingli leszel.
2023. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Hogy mi lesz 10-20 év múlva? Bárki meghalhat. Egyáltalán nem biztos, hogy az idősebb fog előbb elhalálozni. Mondjuk nálunk pont így történt, de nem 15-20 év volt köztünk, hanem 3. Ő volt 26, én voltam 23. Én vagyok a férfi. Most 40 vagyok. Barátnőm 24. Nem rágódunk ilyemsiken. Tök felesleges. Lehet, hogy 60 évig élek, lehet, hogy százig. A megélt életkor tekintetében jóval nagyobb a különbség az egyes emberek között, mint amennyi köztünk a korkülönbség. Nagymamám például 10 évvel volt fiatalabb nagypapámnál, mégis 10 évvel hamarabb távozott el. Inkább arra kell a hangsúlyt fektetni, hogy szeressük egymást, és használjuk ki azt az időt, ami adatott, akár kevés az, akár sok.
2023. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 harebell ***** válasza:
100%
Amikor összejöttünk, ezt átgondoltam, hogy (most eltekintve az olyan esetektől, hogy bárkit elüthet holnap az autó stb) van rá esély, hogy nála hamarabb megkezdődnek egészségügyi problémák, elveszíthetem túl korán stb. Azóta viszont nem szorongok ezen napi szinten, mindketten mindent megteszünk az egészségünk megőrzése érdekében, és élvezzük az időt, ami megadatik.
2023. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
En a helyedben nem azon szoronganek ha meghal, ganem azon hogy lerobban es egyszerre gondozhatod apad, anyad, ferjed. Rendelheted nekik a pelenkat, ejjel nappal etetheted, pelenkazhatod, moshatod oket, kibiritanak es kuncsoroghatsz a segelyert. Innentol akar 10-15 evig is be leszel zarva vele, veluk, se munka, se mozi, se kirandulas. Ha megis beadnad vjova gondozni, akkor azert mert a fizud 60 szazaleka elmegy. Igaz, legalabb melo utan tudsz majd setalni a kozeli parkban.
2023. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
49%

Akik ilyeneket írnak ezek általában azért nevetségesek, mert a fiatalabb nők általában nem a legrozogább, leglerobbantabb, korai halálra leghajlamosabb típusú idősebb férfiakkal jönnek össze.


A nők ha 15-20 évvel idősebbel jönnek össze, nem egy kövér, alkoholista gyári munkást választanak. Nem a lerobbanásra vagy korai halálra hajlamosabb típust. Hanem jellemzően pont olyan férfit, aki nagyon is jól tartja magát és egészséges, jól néz ki a korához képest, a saját korosztályán belül a topban van több szempontból is. Ha nem lesz háború vagy mindenkit megölő világjárvány, akkor megsúgom azt is, hogy a ma élő 40 évesek közül több fogja megélni a 80 évet is, mint ahány nem.

2023. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!