Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El kellett volna mondanom,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellett volna mondanom,hogy mit érzek?

Figyelt kérdés

Hosszú ideig beszélgettünk valakivel,ismerkedtünk,de mivel úgy gondoltam nem illünk össze,nem hagytam esélyt számunkra.

Találkozásra sem hagytam lehetőséget..

De érzelmileg annyira közel kerültem hozzá,többet akartam volna,de nem mertem elmondani.

Ő pedig másvalaki mellett döntött..



2023. márc. 4. 00:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amúgy kezdeményezett is az illető? Vagy barátilag elchatelgettetek és te beleszerettél és ő tulajdonképpen nem akart semmit tőled. Ebben a helyzetben helyesen döntöttél ha így volt, ha nem és csak te találtad ki hogy nem szeret, akkor butus dolog volt eldöntened helyette,hogy ő mit akar.


Nem adtál lehetőséget, ergo ezek szerint volt próbálkozás.

Amúgy 10-es vagyok. Ironikus kérdés volt az előbbi kérdésem. Ha esélyt sem adsz annak aki lehet szeretne akkor ne csodálkozz, hogy utána meg jön a mi lett volna ha.

2023. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja ez amúgy nem szerelem. Nem is találkoztál vele soha, kérdés,hogy videochaten láttad-e. Szintén 11-es vagyok.


A szerelem nem itt kezdődik. És a szerelem nem ez. Idealizáltad az illetőt csupán.

2023. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#11 kezdeményezett
2023. márc. 4. 12:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!