Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így ha szerelmes? (Fiúk válaszára vagyok kíváncsi első sorban)

Figyelt kérdés
Van ez a srác, évek óta szerelmes belém, mint kiderült, de nem tőle, hanem a barátaitól. Tőle mindig csak burkoltan kaptam meg az utalgatást. Lényeg a lényeg, részegen küldi a videókat mondja hogy szeretlek, máskor élőben is áradozott nekem rólam, közben meg józanul olyan mint egy bot. Nem viccelek, elhidegülten ír, szűkszavúan, flegmán. Nem, nemvagyunk már tinik, húsz felett vagyunk. Fogalmam sincs mi ez a viselkedés mintha bepáncélozná magát, ami fontos hogy én is szeretem őt.

2023. márc. 6. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Alkoholista, én is ilyen voltam, amikor alkohol problémáim voltak
2023. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel, minek foglalkozol vele? Időd pazarlod ilyen gyökérre.
2023. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

gyáva, alkesz és valami nagyon nincs rendben vele

ha tényleg úgy érezne ahogy akkor nem csak részegen csinálná a fesztivált így több év ismeretség után

ebből akkor lesz valami max ha együtt isztok és rád mászik, amúgy semmi

felejtős kategoria, plane ezzel a plussz ignor flegma stilussal szimplán bunko

2023. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Miért fut némelyik ember nemtől függetlenül olyan után, aki le se kulázza?? Ez nektek miért jó?
2023. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tapasztalatlan a lányokat illetően, nem tudja hogy kezdeményezzen, de az alkohol nagyon oldja a gátlásait.
2023. márc. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert az alkohol bátorít, magabiztosságot ad neki.
2023. márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!