Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet túllépni valakin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni valakin, akivel nem lehet rendesen lezárni?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú ideje hülyére vesz és tudom, hogy az első pofáraesés után az én hibám, hogy hagyom.

Segítene ha "tőle" hallanám a miértet, de nyilvánvalóan túl gyáva hozzá és egyszerűbb ha tagad mindent stb. Kértem hogy zárjuk le, de ő nem akarja stb. és hazudik, mindig tesz róla hogy felzaklasson valamivel.


Hogy lehetnék túl ezen az egészen? Nem tudom miért ragaszkodok hozzá, igazából nem okozott túl sok boldogságot ez az egész szituáció - kapcsolatnak nem nevezhető. Nem akarok tovább szenvedni miatta, így is túl sok volt és szégyellem hogy ilyen sokáig hagytam magam.2 hónapja nem beszélünk, próbálom lekötni magam, de sokat gondolok rá sajnos így is.



Biztos hogy nagyon szánalmasan hangzik az egész, de úgy érzem egyedül/magamtól nem tudom hogyan léphetnék tovább. Ötlet? :(


2023. márc. 19. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Ugy hogy van életed hódolóid crushod.
2023. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!