Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A gyerek es az anyja ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek es az anyja ott alszik a parom anyjanal, es csak igy lathatja a parom a gyereket, hazudik nekem emiatt. Csak szerintem nem normalis ez az egesz?

Figyelt kérdés

Masfel eves gyereke van a paromnak, a gyerek anyjaval nincs egyutt mar 9 honapja. Irkal neki a no stb. Nagyon idegesito alapbol ez is, mert a no még bizik benne, hogy ujra egyutt lesznek.

Az elejen is gyanus volt nekem minden ami ehhez a gyerek es anyja temahoz tartozik, de most mar rajottem mindenre.

A paromnak az anyja lakasaban van a no amikor a gyereket latja a parom, es igy van megengedve a paromnak hogy lassa a gyereket. Napokig ott van az "anyosomnal" a parom gyereke es az gyerek anyja..Es ezt eltitkolta elolem a parom, hazudott nekem. A no meg azert csinalja ezt, hogy teljesen benne maradjon a az eletebe

Mit kellene tennem? Ez normalis dolog?

Az a hulye fiu meg mindenbe belemegy csak hogy ne veszitse el a gyereket.


2023. márc. 22. 22:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A parom a legnagyobb hibas, szerintem hitegeti a not hogy osszejonnek ujra, azert hitegeti hogy lathassa a gyereket. Istenem hogy lehettem ilyen hulye
2023. márc. 22. 22:51
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem ott alszik a parom is
2023. márc. 22. 22:52
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, de ebben semmi logika. Ha a csaj össze akar jönni a "pároddal", akkor miért nem hármasban találkozik vele? Miért kell ahhoz az anyós?

Azért hazudik neked, mert tudja, hogy máshogy nem lehetne kapcsolata. (Veled, vagy más nővel.) Nem lennék vele együtt, mert akinek hazudnia kell egy kapcsolathoz, az jelenleg nem alkalmas rá. Előbb rendezze az életét, utána kezdjen kapcsolatot, vagy menjen vissza a csajhoz🤷🏼‍♀️

2023. márc. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azert kell az anyosom,mert a parom nem akarja hogy az o lakasaba legyen
2023. márc. 22. 23:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi a baj?

Azért tapalkoznak így, mer nem akarja hogy a lakásán legyenek és a legtöbb esetben 3 éves kor alatt az apa az anya felügyelete mellett láthatja a gyereket.

Mondjuk az hogy hazudott gáz.

2023. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Másfél éves gyereket nem fog odaadni az apjának, ez természetes.

Vagy az ő lakásában lehetnének együtt pár órát, vagy így. Ha te nem lennél, akkor mehetnének a te lakásodba is.

Kérd meg a párodat, beszélje meg a gyereke anyjával, hogy mikortól hozhatja el csak magát, a gyereket. Általában a bíróságok két éves kortól írnak elő ilyen kapcsolattartást. Ha itt is így van, ezen a fél éven már ne pampogj, hanem várd ki. Ha utána csak a gyerekkel van láthatáson (vagyis pl. odahozza hozzátok), akkor nincs gond. Ha tovább folytatódik a jelenlegi gyakorlat, akkor az nyilván figyelmeztető jel.

2023. márc. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
1.5 éves gyereket ne akarj mar elszakitani az anyjátol. Eleve milyen ember az apja. Én se adnám oda. Pláne ilyen kicsit.
2023. márc. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké és hol az a pont ahol te azt fogod érezni, hogy "oké, akkor nekem most kell kilépnem sürgősen a képből"?
2023. márc. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Az ex feleség köteles a láthatást az apának és a nagymamának is biztosítani. Észszerű, okos megoldás, hogy a párod szüleihez megy a kicsivel.


Amúgy a közös gyerek anyjának abszolút jogos vágya lehet, hogy a család újra egyesüljön, mert az a normalitás: anya, gyerek, apa, nagyszülők.


Te később csöppentél a helyzetbe. Neked kell alkalmazkodnod. A gyerek érdeke az első, a gyerekhez a párodat örök kötelék fűzi.


Ritka, mert intelligens emberek kellenek hozzá.

Viith Ági és Bodrogi Gyula fia Ádám.

Nem váltak el a fiuk miatt, de különváltak. Mindkettőnek évtizedek óta párja van. Voith és Bodrogi közösen nevelték fel a fiukat.

A két párt szoros barátság fűzi egymáshoz, összejárnak évtizedek óta.


Elsősorban a te intelligenciádon múlik a kapcsolatod.

Ugyanis az ex, a férjed és az anyja nagyon jól csinálják! Le a kalappal!

2023. márc. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Ez a pasi nem a párod. Nem tudom, mióta ismered, de jobban jársz, ha kilépsz ebből a kapcsolatból, mert ez csak rosszabb lesz. Nem értem, hogy fiatal, gyerektelen nők miért ilyen férfiakat választanak, aztán jönnek ide sírni. Az ilyen pasikat messziről el kell kerülni.

N

2023. márc. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!