Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok a gyerekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a gyerekem anyjának viselkedéséről? Mi lehet a baja? Alább részletesen kifejtem.25/F

Figyelt kérdés

Na szoval jelenleg ugy all a story hogy nem is tudom hogy a volt paromnak vagy a paromnak nevezzem 5 eve vagyunk/voltunk egyutt. 2 ev utan teherbe esett ugy dontottunk hogy megtartjuk a babat erre minden megfelelo korulmeny meg van /megvolt hozzateszem az anyagi is. Azt kell tudni hogy van egy 65nm es kulon hazam amibe minden benne van ami egy csaladnak kell/kellhet. Egy evvel ezelott elkezdte ugy hordani a gyereket az anyoshoz hogy elvitte 3 napra pont mikor en hetvegen nem dolgoztam. Egyszer jetszer elnezi az ember nyilvan a nagyszulok is kivancsiak/szertik/szeretnek latni a gyereket. A dolgoh hetente rendszeresse valt kifejeztem nem tetszesemet korrekt emberi modon leulltunk megbeszelni hogy ezt azert nem kene ilyen surun a nagyszulok barmikor beulhetnek a kocsijukba es meg en dolgozom vagy nem dolgozom teljesen mindegy atjohetnek a lanyukhoz illetve az unokajukhoz. Beszelgetes utan 2 hetig tartott az az allapot hogy itthon talaltam a csaladom hetvegen nem anyoseknal. A csavar a tortenetben hogy augusztusba o a tudtom nelkul megcsinaltatta maganak az egyik szobat es kijelentette hogy o elkoltozim az anyjahoz a sajat kuckonbol mert itt nem erzi jol magat. Ha szeretem es vele akarok lenni akkor megyek vele. Reakciom termeszetes az volt hogy szeretlek se nem ertelek..Na ez ugy nezet ki es nez ki a mai napig hogy o elment a 65nm es hazbol a gyerekkel egy 7nm-es szobaba hetvegenkent lejonnek hozzam. Hozzatennem a tortenethez hogy szeretjuk egymast lejon hozzam ugyan ugy van szex minden ugyan olyan mint annak elott kiveve azt hogy vasarnap este beul a kocsiba es haza megy a gyerekkel. Tehat kerdezem en ha valakinek 4 evig semmi baja nincsen es sajat haza van megvan a gyerekenek mindene anyagi gondjai nincsenek. Akkor minek megy vissza az anyjahoz? Valaszt annyit kapok hogy o nem erzi jol magat nalam ebbe a hazban. Ha 4 evig jo volt akkor mi valtozhatott meg benne az elmult egy evben?

Talan az anyjaek befolyasoljak?



2019. jan. 26. 15:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A tortenethez az is hozza tartozik hogy a 3 eves lanyomnak az osszes cucca, jatekai nalam maradtak/vannak. Nem erdekli illetve a masik ok hogy nem is tudja ott hova rakni.
2019. jan. 26. 15:58
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Lehet/talán/esetleg/előfordulhat.
2019. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenre szoktam tudni mondani valamit... de ilyet még én sem láttam.
2019. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az anyós valamit kitalált,hogy szüksége van rá,meg a gyerekre.Lehet érzelmileg zsarolja valamivel,de az is lehet,hogy betegség áll a háttérben.Hirtelen ez jutott eszembe.
2019. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet pszichés betegsége van a párodnak. Érdemes lenne felkutatni egy pszichológust, már azért is, mert a pici gyerekeket nem lehet így rángatni, akkor a legjobb neki, ha minden mindig ugyanúgy van. Nem tudom megfogalmazni, de ezt úgy kell érteni, hogy egy lakásban van, ugyanabba az oviba megy ugyanabban az időpontban stb.
2019. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon olyan történet, hogy kellene ismerni a másik fél véleményét is.

Hivatalosan milyen kapcsolatban vagytok? (Csak mint párodat emlited!) Milyen elöjelei voltak annak, hogy nem érzi jol magát nálad?

2019. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kérdezted, hogy miért nem érzi jól magát?


Gondolom nem iszol, nem haverozol, foglalkoztál te is a lányoddal, végeztél házi munkát, stb?

2019. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hétköznap nem vagy otthon? A "külön" ház mit jelent. Ugye nem azt, hogy anyudék telkén építkeztetek? Mert, ha igen, akkor megvan a probléma forrása.
2019. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Fú, ez így nagyon gáz. Mennyi idős a lány? Nem lehet, hogy túl hamar "vált le" otthonról és most ezért akar visszamenni? Te jóban vagy amúgy a szüleivel?

Amúgy nyilván ha ennyit tud csak veled eltölteni ő nem szeret téged annyira, mint te őt... Az meg, hogy szex van, ilyen hétvégi dugópajti szitunak még elmenne, de hogy te is csak hétvégén láthatod a SAJÁT GYEREKEDET az kicsit erős.

2019. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Teljesen kulon lakas telekkel ket szova konyha furdo wc. Nem vagyok joban a szuleivel. Mindig is elleneztek hogy velem legyen. Az anyukaja nem kulon el njncs kulon lakasa. Erthetobben a nagyanyukajahoz ment vissza lakni. En is arra gondolok hogy zsarolja az anyja erzelmileg sajnos az anyakuja 45 eves de meg mindig az o gyerekkoraban el szoval en azt latom hogy amit o megelt rosszat azt ra elrolteti a sajat lanyara is. A lany egyebkent 24 eves. Hetvegen tudok otthon lenni akkor vagyok szabadnapos nyilvan kitudok venni szabadasagot de ez nem mindig opcio.
2019. jan. 27. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!