Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vannak huszonéves szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak huszonéves szép szűz lányok? Mitől lettek hirtelen? Régen mintha nem lettek volna ilyen korúak.

Figyelt kérdés

Én anno közel tíz éve 21 évesen veszítettem el a szüzességem (most 29 vagyok), ami pláne férfiként baromi késő volt már, a legjobb barátaim már 14-16 évesen szexeltek és rám ez mentálisan emlékszem nagyon rossz hatással volt, hogy én pedig hiába gebedtem meg, egyszerűen nem tudtam összejönni azokkal a lányokkal, akikbe szerelmes lettem, pedig nagyon vágytam a szexre, szeretetre. Aztán úgy voltam vele, hogy már soha nem is fogok szűz lányt találni, mert a legtöbb lány, pláne a szépek azok elveszítik tizenévesen. Én is olyan csajjal veszítettem el, akinek többedik voltam már, meg általában akkor a velem egykorú 18-huszonpár évesek között nem is találkoztam szűz lánnyal, pedig sokat ismerkedtem.


Aztán most hogy idősebb lettem találkoztam az utóbbi években több szűz lánnyal is, akiknek én vettem el a szüzességét. Idén egy 21 évessel, tavaly egy 22 évessel. Egyetemisták, szép arcúak, meztelenül pedig szép és fiatal testűek. De egyszerűen nem értem, hogy miért voltak szüzek. Nyilván nem a legnagyobb partiarc extrovertáltak, de azért nem is forever alone lúzerek, vannak barátaik, eljárnak helyekre, stb. Meg szépek, biztos sokan próbálkoztak náluk így-úgy az évek alatt. Történt valami a mostani fiatal generációval (18-huszonpár évesek), amik miatt közöttük több a szűz ember, aki nem talál kapcsolatot vagy akár csak szexet? Mikben más mondjuk az én harminchoz közelítő korosztályom a mostani húszon éppen csak túllépettektől? Amikor én voltam annyi idős, nem találkoztam korombeli szüzekkel.


2023. márc. 24. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom, vártak az igazira, aztán meg jól ráfaztak veled, és most azon gondolkodnak, hogy ez volt az a híres szex, akkor nem maradtak ki semmiből.
2023. márc. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Én 22 voltam, nem vártam az "Igazira" mert nem létezik, csak a szerelemre. Gondolom ők is arra vártak, vagy legalább szexuális vágyra valaki iránt.
2023. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Mert Magyarországon élnek, ahol a korban hozzájuk illő hetero férfiak 90%-a suttyó, igénytelen, infantilis, vagy valami más miatt abszolúte nem vonzó.
2023. márc. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Csatlakozom az elsőhöz. Szegények.
2023. márc. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Talán olyanok, mint én, aki nem volt rest 30 éven felül elveszíteni. Tudod, miért? Mert soha nem akartam csak azért lefeküdni valakivel, hogy ne legyek szűz és legyen valakim, bárkim. Inkább megvártam azt, akivel feltétel nélkül, igazán akarom. Hát, nekem 35 évet kellett várnom. Nem bántam meg. Azóta is együtt vagyunk. Örülök, hogy csak van/volt/lesz.

41/N

2023. márc. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
10-15 éve is voltak huszonéves szűz nők, pedig szépek voltak. :)
2023. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén nem értem mi a furcsa abban hogy egy nő felnőttként szeretne először szexuális élményt és nem tizenévesként vagyis kvázi gyermekként.
2023. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

"De egyszerűen nem értem, hogy miért voltak szüzek."


Miért nem kérdezted meg tőlük?

2023. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert a huszonéves srácok nagy része éretlen és cska szexet akar, semmi mást. Na én egy ilyen értékű emberrel pedig nem fekszem le
2023. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Huszonegynehány éves egyetemi évfolyamtársnőim között is vannak akik szépek, csinosak, okosak és még szüzek. Csak orálban meg análban végigment rajtuk a fél gimi.
2023. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!