Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok lassan 1...

Pánikbeteg vagyok lassan 1 éve. Megint bedobbant 1 nagyot a szívem. Huszonévesen lehet kapni hirtelen szívmegállást?

Figyelt kérdés
Nagyon félek.:(((((((((((((((

2013. aug. 23. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármikor megállhat az ember szíve, ez nem életkorhoz kötött, de annak nagyobb az esélye, hogy az utcán a fejedre esik egy cserép és agyonüt. Ennyire nincs sz@rul összerakva az emberi test, hogy csak úgy megálljon a működése.
2013. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez engem nem nyugtat meg,hogy bármikor leállhat:D
2013. aug. 23. 11:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy áll meg!! A pánikbetegeknél ez gyakori dolog, hogy ettől félnek a nagyobb szívdobbanások miatt. De hidd el, hgy nem fog megállni:D
2013. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elektromosság működtet bennünket, a szívnek van saját ingerképző központja, ahol az elektromos ingerek létrejönnek és összehúzódásra késztetik a szívizmot. Ennyiben jobbak vagyunk, mint pl a halak:D

Ha érezni akarod a szíved működését, elég ha leülsz és a pulzusodra koncentrálsz, már érzed is. Ez mindenkinél így van, nem különleges eset. Nagyobbat dobban? Dehogy dobban nagyobbat, csak azt akarod hinni, de hogy lehet egész nap azon aggódni, hogy megáll e a szíved, látott már orvos?

2013. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy látot,minden kardiológiai leletem jó lett, a vérképem is!
2013. aug. 23. 11:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Én inkább pszichológushoz mennék, mert a fejedben van baj, nem a testedben.
2013. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oda járok,és szedem az antidepit+nyugtatót, de nem hat:(
2013. aug. 23. 15:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A fejedben dől el a legnagyobb változás, a gyógyszerek csak 50%-ban segítenek. Ha te magad így beletörődsz ebbe a negatív helyzetbe, akkor sajnos ez is fog maradni. Nem akarsz boldog lenni? A lehetőség mindenki előtt ott van, de ezt a lépést neked kell meghozni a fejedbe, más nem fogja. Kösd le magad, járj sportolni,társaságba:)
2013. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A bedobbanás érzése az jellemző a szorongásra és a depresszióra. Sokszor volt, hogy nekem is úgy éreztem, hogy szívritmus zavarom van és még aludni sem tudtam tőle.


Amikor megfelelően kezelték, elmúlt ez az érzés és már gyógyszer nélkül sem érzem. Nem fog megállni a szíved. Vagy inkább úgy mondom, hogy nagyon kicsi az esélye.

2013. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Válts orvost. Olyanhoz menj, aki a pánikbetegségedre nem csak dilibogyókat ad. Én ezt tettem.


És ne félj. Nekem is volt súlyos pánikrohamos időszakom és mindig voltak ilyen bedobbanások (én úgy éreztem, mintha megbotlott volna a szívem és eltévesztette volna a ritmust). Amikor csökken a feszkó, akkor ezek eltűnnek. A hirtelen szívmegállás nagyon ritka.

2013. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!