Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek újra bátor és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek újra bátor és szexi nő akit nem hoz zavarba egy kis flörtölés?

Figyelt kérdés

Talán butának tűnik a kérdés de tényleg ez a gondom. :)

7 éve vagyunk együtt fétjemmel, 3 gyerkőc büszke szülei vagyunk, imádjuk, szeretjük egymást mind a mai napig.

Egy gondom van hogy ha nekiáll velem flörtölni akkor annyira zavarba jövök hogy képtelen vagyok belemenni a játékba. Pedig nagyon pikánsak és erotikusak voltunk, valahogy picit elveszett ez a flörtölgetős tüzes női énem aki voltam az anyaság alatt, de jó volna újra szexi nőként is funkcionálni, de nem tudom hol kezdjem az önfejlesztést. Szeretnék megint ilyen jellegű női energiákkal feltöltődni. :)



2023. márc. 29. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorlat teszi a mestert és spontaneitás teszi természetessé, varázslatossá a flörtölést.
2023. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Hallgass szexi számokat. Biztos megvoltak a kedvenceid régen.
2023. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Ez most lehet, hülyén fog hangozni, de gyakorolj a tükör előtt :D Én is ezt teszem, 2 gyerekünk van, de a terhességek alatt és szülés után is tök sokat pózoltam az egész alakos tükrünk előtt, és nézegettem, hogy ilyen-olyan szögből mennyire jól nézek ki (oké, terhesen ez nyilván viszonylagos volt), és mindig nézem, hogy az edzéseim már látszanak-e a popómon meg hogy a hasizmom már összezárt-e, mennyire lapos a hasam, mennyire nem, és így forgolódok, mittudomén, nézegetem magam, és valahogy ettől egész jó kedvem lesz. Plusz az arcom nézegetem, hajam így dobom, úgy fésülöm, hülye arcokat vágok, aztán megkomolyodok és "szexi" leszek, szóval kb úgy játszok magamnak a tükörben, mint amikor a gyerekeknek grimaszolok (ezt amúgy nálunk a kicsivel együtt is lehet, amíg a kezemben van, ő is nézegeti a tükörképét és nagyokat kacag Anya arcain). Ez kicsit engem valahogy fellazít, vagy nem is tudom, mi erre a legjobb szó, de szóval kevésbé leszek feszélyezett a saját testem, arcom illetően, sokkal szabadabban kezelem a férjem flörtöléseit is és az önbizalmamon is segít ez a fajta bolondozás.
2023. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 harebell ***** válasza:
100%

Kis lépésenként haladva, illetve megtalálni azokat a dolgokat, amik neked beválnak. Nem mindenki ugyanabból merít önbizalmat vagy ugyanattól érzi magát szexinek.


Ha elégedett is vagy magaddal, lehet, hogy érdemes lenne picit változtatni valamit, hajszín, stílus stb. Klisé a fehérnemű, de egy-két új darab segíthet. Tánc tök jó nőies energiát tud adni :) Plusz bármi program kettesben, amilyen gyakran csak lehet.

2023. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4%
Flörtölj velem! F 45
2023. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!