Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen gyakran lepitek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran lepitek meg a párotokat úgy, hogy szexi fehérneműben várjátok mire hazaér, esetleg sztriptízkoreográfiát is tanultok be?

Figyelt kérdés
Férfiak, ez elvárás? Ettől másmilyen lesz a meglepetés utáni szex?

2021. nov. 10. 19:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Szoktam szexi fehérneműt felvenni, de táncolni még nem táncoltam neki. Igen, bejön neki, jobban beindul.
2021. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nincs rá szükség. Meglát és legszívesebben letépné rólam a ruhát amiben vagyok.
2021. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ne nevessetek ki, de én emiatt fáztam meg 1 hete. Felvettem a fehérneműt, plusz egy szatén köntöst, abban voltam kb. 2 óráig, előtte főztem neki vacsorát, ágyat rendberaktam, új ágynemű, háló kitakarítása stb. Jól fogadta, de nem ér meg nekem annyit, hogy még egyszer ennyire beteg legyek. Valószínűleg majd csak tavasszal vagy nyáron csinálom újból, mikor már jobb idő van.
2021. nov. 10. 19:52
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Miért nincs nálatok fűtés? 😅
2021. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy pulcsi amit ledobhattál volna legfelülről, amikor megjön?!
2021. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nyilván van, de nem vagyok itthon egész nap, én is dolgozom, így csak akkor megy a fűtés, ha itthon van valamelyikünk. Általában 22 fokra szoktam állítani, úgy látszik az kevés volt ehhez az öltözethez. Melegítőben vagy utcai ruhában elég szokott lenni. Éjszakára meg nem jó melegben aludni.
2021. nov. 10. 19:57
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

én szeretem, ha szexi a párom, de egy melós nap végén hazaesve általában túl nyúzott vagyok ahhoz, hogy érdemében értékeljem. (fél órával később már más tészta :) )

amúgy meg szoktunk egymásnak írni, ha a várthoz képest órákkal később érkezünk haza.

2021. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Mér' kéne nekem ilyeneket csinálnom?
2021. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csináltam ilyet soha életemben. Szerintem nem tudná megmondani, hogy melyik bugyimat dobta a fölre, mikor lerángatta, komolyan. Nagyon rossz ilyenekben :D ha meg a hideg házban egy szaténköntösben flangálnék, akkor rohanna nekem a frotír zoknival :D nem kell hülyének lenni, nem ezen múlik!
2021. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, ki nevetne jobban: a férjem, a gyerekek vagy én, de nem csinálunk ilyeneket. 😄
2021. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!