Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számodra mit jelent az igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mit jelent az igazi férfi fogalma?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban, egyedül, másokkal való viszonyát tekintve? Életkort is írjatok.

2023. márc. 31. 19:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
23%
Az igazi férfi, az pont olyan mint én. Csak a nők ezt valahogy másképp látják. Én se értem, hogy miért.
2023. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez ("igazi férfi") egy értelmezhetetlen és nem létező fogalom. Különben is, kinek / kiknek a szempontjai / szempontrendszere dönti el, hogy mi számít "igazinak"?
2023. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%
Jön, tesz, integrálodik az életembe kérés nélkül
2023. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából amit #1 írt.

Plusz egyezzen a világnezetünk, a céljaink, es az sem árt ha legalabb hasonlo az érdeklődésünk, a gondolkodasunk.


A nemek pedig még; ne legyen agressziv, beképzelt, önsajnalo, manipulativ,

vagy mint itt a masfél pipás...


Es természetesen mindehez en sem csak a lyukamat adom, mint ahogy itt egyesek képzelik hogy mit várhatnak mindezekert cserébe.

2023. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindig és mindenkor: tisztelettel bánik a többi emberrel, a nőkkel, a gyerekekkel, az idősekkel, az állatokkal is(!), stb. Teljesen mindegy, hogy van-e gyereke, vagy sem, ha szeretettel és felelősségteljesen tud másokhoz fordulni, hozzájuk viszonyulni, az férfias (nőben meg u.ez nőies). Legyen hiteles, ha megígér valamit, tartsa be a szavát, ha van egy véleménye, ne változtassa meg akárki kedvéért, csak hogy jobban idomuljon a kispisták igényeihez... Természetesen változhat a véleménye, de ne legyen vaskalapos vagy szemellenzős. Ne legyen birka. (Arany közepút.)

Ne hazudozzon. Ne manipuláljon, ne tévesszen meg másokat. Ne éljen vissza mások bizalmával.

Egy férfi nekem előzékeny és udvarias egyben. Nagylelkű és segítőkész, amennyire ezt a körülményei (lelkiek, anyagiak) engedik. De itt sem kell túlzásokba esni, őrizze meg azért a határait is.


A jó humorérzék, intelligencia, szellemesség, találékonyság szintén nagyon férfias attitűd (nőies is nőknél, szerintem).


Ehhez jönnek a fizikai adottságok, amikből megint csak mindenkinek más és más a férfias. Nem feltétlenül kell 190 cm magasnak lenni ahhoz, remélem, érti a célzást mindenki... És minden férfi a saját maga módján férfias, de ez így is van jól. A szexuális kisugárzás meg dettó szubjektív dolog, bár az tény, hogy a nagyon férfiasnak tartott férfiaknak nagy vagy nagyobb az átlagosnál a szexuális kisugárzásuk.


Ja, igen. A számomra igazán férfias férfiakban van valami határozottság, hogy még ha nem is tudják pontosan, hogy mit akarnak csinálni, vagy hogyan, (hiszen senki sem lehet mindig tökéletesen tisztában önmagával, és mindenkinek vannak és lehetnek kétségei, attól is csak EMBER marad), de a tudat és a szándék/akarat, hogy AKARJÁK csinálni, amit egyszer elkezdtek, az határozottan ott van bennük.

És nekem még az is férfias tud lenni, ha valaki vállalja a hibáit, vállalja, hogy gyarló. És tud bocsánatot kérni.

Egyszóval mindig azok a férfias férfiak és nőies nők, akik emberileg is ott vannak a topon.

Párkapcsolatban is a fentiek kb., csak kiegészítve azzal, hogy nyilván velem még előzékenyebb, mint másokkal, mert abszolút tisztel és szeret (ahogy én is őt) és engem választ a sok közül és minden körülmények között felvállal.

Érzem, hogy szereti minden porcikámat, hogy én vagyok neki a NŐ, hogy ezt nem csak szavakkal, de tettekkel is kifejezi. Apró, de fontos gesztusokkal. És ennek nyilván a szexualitásunkban is hatványozottan szerepe van.

De ez csak az én véleményem volt, egy a sok közül. 😸

2023. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
#15: ez egy szuper komment volt. Köszönöm!
2023. márc. 31. 21:44
 17/24 anonim ***** válasza:

1. Párkapcsolatban egy frappáns modat ami összefoglal mindent= akivel viszont szeretjük egymást és teljesen passzol hozzám minden téren hosszan lehetne sorolni de csak egy két szóban foglalom össze.


2. Egyedül= aki önálló és tudja mit akar és kreatív amolyan mindenes feltalálja magát és könnyen meg i old több mindent és intelligens és eq inteligens uriember minden jó tulajdonsággal együtt.


3. Másokkal való viszonyát tekintve= aki elfogadó és megértő, segítőkész és kedves ösztönösen és becsületes tiszteli a másikat és tud is velük jól kommunikálni diplomatikus és szeretik is az emberek és tisztelik is. Ösztönösen egy kedves határozott uriemberként gondolnak rá az emberek.


Mivel inkább tulajdonságokat feltételezett a kérdésed így csak tulajdonságokat írtam.

2023. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
* is
2023. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
35%

7

Engem.nem érdekel, hogy mit tudok adni cserébe! Vagy olyannal vagyok, akik megfelel az elvárásaimnak, vagy nem vagyok senkivel.



- Tudjon komminálni higgadtan

- Képes legyen érdekérvényesitésre

- Legyen hunora

- Családcentrikus legyen

- Ne legyen gyereke

- Figyelmes legyen

- Legyen háza/lakása

- Legyen autója (kozeokategoras, BIZTONSÁGOS autója)

- Normális munkája, nornális keresettel

- Tudjak rá felnézni

- Én legyek neki a legfontosabb, (nem a haverok, nem az anyja)

- Hűseges legyen hozzám

- Ne igyon, ne drogozzon. (Nyilván alkalmanként inni lehet)

2023. ápr. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
15. Érdekes hogy minimum a tökéletes férfi nektek. De ha meri cserébe kérni, hogy legyen több, vagy más a szexben, akkor minimum alávaló szemétláda szerintetek. Szerintetek ez arányos mérce? És nem szó nincs arról hogy magatokra kéne erőltetni, csak ha nem megy akkor szakítsatok. Ne a pasi legyen már a szemétláda, ha a tökéletesség igényit kimerítve, mer is kérni valamit.
2023. ápr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!