Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyeim!!! Számodra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim!!! Számodra milyen a tökéletes férfi, aki minden vágyadat kielégíti? Külső és belső tulajdonságokat is beleértve!

Figyelt kérdés
Köszönöm minden kedves válaszolónak!

2020. dec. 30. 11:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Pont mint te kérdező, pont olyan!
2020. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Külső:

175-180 cm, sportosan izmos test, barna szem, sötét haj.

Belső:

Magabiztos, kommunikatív, nyugodt, megbízható, törekvő, hűséges ember, akivel egyezik a humorunk. Állat szerető, az se baj, ha egyenesen állat bolond. Lehet vele gyerekesnek lenni, de tudja kezelni a problémákat, helyén kezeli a helyzeteket, embereket. A probléma és konfliktus kezelés nem abból áll, hogy zsarol, hisztizik, üvölt, csapkod, hanem kulturált hangnemben, tiszta fejjel, logikusan képes megvitatni a helyzetet, közölni az érzéseit, kompromisszumot keresni. Nem feltekenykedik, egészséges teret enged a párjának, nem kell folyton összenőve lenni, de képes az érzelmeit kifejezni. Keresi a közös programok, érdemben eltölthető közös idő lehetőségét, nyitott a programokra, ő is ajánl neki tetszőket. Szeret velem lenni és én is szeretek vele lenni. Hasonlóak a normáink, határaink, jövőbeni terveink. Nem ítélkező, homofób, rasszista, stb. Liberális és a párkapcsolatban egyenlőségre törekszik. Teljesen természetes számára, hogy a "női" feladatok közösek és a gyermekvállalásból se csak azt a 3 percet vállalja, amíg összehozzuk a babát. Természetes, belülről fakadó igénye, hogy szoros kapcsolatot ápoljon a gyermekével, ennek megfelelően már a születés után elkezd vele foglalkozni, felkel hozzá, ha másnap nem megy dolgozni, játszik vele, fürdeti, altatja stb.

2020. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Külső: kifejezett ideálom nincs külsőre, mert nagyon sok féle férfi tetszett már. Ami külsőre fontos:

- nálam magasabb (156 cm vagyok, ha még egy magassarkút is hozzászámolok, sem annyira veszett fejsze nyele a dolog :D)

- nem anorexiás / gebe, nem túlgyúrt, nem elfolyósan-szumósan kövér

- öltözködése ízléses, önazonos, méretben-fazonban passzol a testalkatához, a színek illenek egymáshoz, fel tud öltözni elegáns eseményekre (ami nem tetszik: swagyolo stílus, diszkós stílus, mulatós-macskajajos stílus, szandálzoknis nagypapi stílus, melegítő utcára - ha épp nem fut vagy edzőterembe megy/jön; metroszexuális)


Belső:

- őszinte (ez alatt nem a bunkó kinyilatkoztatásokat és a kéretlen észosztást értem, azt nem szeretem)

- passzol a humora az enyémhez

- hasonló a libidója

- intelligens, olvasott, tájékozott, művelt

- nem anyu pici fia, akit anyu dróton rángat

- ha komolyra fordul a kapcsolat, én leszek neki a legfontosabb (kiv. esetleg, ha van gyereke előző kapcsolatból) - nem anyu-apu, nem a hugi-öcsi, nem a haverok

- házasságpárti, és a távlati tervei között van az összeköltözés, nem az anyjával

- nem savanyú, unalmas, korlátolt; tud lelkesedni dolgok iránt, nem szűnt meg a szó nemes értelmében gyereknek lenni

- kimozdulós típus (nem bulit értek ez alatt, és szeretek otthon is ülni, de nem minden áldott nap egy héten)

- figyelmes

- nem homofób, nem "az ember színe fehér" jelleggel rasszista

- nem hímsoviniszta (nem gondolja azt, hogy nekem kellene a házimunkát vinnem amellett is, hogy dolgozom, merthogy nő vagyok)

2020. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
#3 kihagytad a dohányzást! :)
2020. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
4: tényleg... a cigi is kizáró ok, hányok a szagától :D.
2020. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

Külső:

Szép szemek, kedves tekintet ezzel máris le tudnak venni a lábamról :D


Vagy barna rövid haj vagy kopasz 😛


Ne legyen se túl vékony se túl kigyúrt, inkább legyen kis husija mert akkor imádni fogok hozzábújni.


Belső: a legfontossabb, hogy legyünk egy hullámhosszon megtudjunk mindent beszélni és persze őszinte legyen

2020. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

3# Gyors menet volt mondhatom :P

Már ki is estem. :( XD

2020. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

7: pedig nem olyan elszálltak az elvárások.


Rám pl mind igaz :)


Az utolsó két pont különösen tetszik, kevés nő van, aki ezeket a fontos tulajdonságokhoz sorolják, aztán megy a nyafi, hogy ilyen-olyan-amolyan a pasas.

2020. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Senki nem mondta h elszálltak az elvárások.

Sőt egy rossz szavam nem volt,csak mivel én dohányzom ki pottyantam ennyi.

Azt kéne megérte ,hogy ezzel semmi baj nincsen.Sem velem sem az adott személyel.

A gond az lenne ha én azt mondanám ,hogy ooo csak nagyon ritkán és keveset dohányzom(nem igaz),ő meg azt h jaj nem is zavarja stb...

Majd egy kis idő után egymás torkának esünk...Mert ő le akar szoktatni pl..Vagy mert én befüstölöm a lakást vagy annak egy szegletét.


Tömören:Nekem egy kedves aranyos nőnek tűnt ezért írtam azt amit.

És nem nem terveztem amúgy se rá írni mert azért ez elég kevés info..Pl nem tudni a korát,sem ,hogy merre lakik..lehet tőlem 200kmre és 20évvel idősebb...vagy fiatalabb.

2020. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9: nyugodj meg, ln a "jaaaaj, csak keveset"-re os azt mondanám, hogy bocs, nem. A szüleim is kocadohányosok, saját anyám mellől is elmegyek, ha büdös a szája a cigitől, mert konkrétan felfordul tőle a gyomrom.
2020. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!