Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rossz napjaim voltak es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz napjaim voltak es emiatt ki tett az eletebol, letiltott. Nagyon osszetort, de irni szeretnek neki. Vajon reagalna?

Figyelt kérdés

A megismerkedesunk egy csoda volt, egy alomnak hittem es o is.

Nagyon rossz eletszakaszban voltam, es egyre rosszabb lett minden az eletemben, sajnos mindig szomoru voltam, ideges, feltem es nem tudtam mar onmagam lenni vele.

Egy idegroncs voltam.

Egy ideig elfogadta, de aztan o azt gondolta hogy en olyan vagyok amiket a rossz napok kihoznak belolem. Egy szomoru, idegbeteg lanynak gondolt engem, elege lett es megszakitotta velem a kapcsolatot. Egyebkent az o elete sem volt rendben, sok gondja volt. Letiltott, es semmi kontakt nincs koztunk 4 honapja.

Irni szeretnek neki, csak nem tudom vajon reagalna e..en ot még mindig egy csodanak gondolom, akkor is ha ugymond cserben hagyott.

De megertem ,mert tenyleg egy roncs voltam es nem voltam alkalmas arra sem hogy nyugodtan beszeljek vele.

Most hogy mar rendben van az eletem, es irok neki, veszitek en valamit?

Hiszen mar egyszer elveszitettem..kibirom ha nem akar engem, akkor nem is lennek szomoru .De ezt nem tudom elfogadni,hogy az akkori rossz eletem miatt nem akart engem, mikozben az elejen mindketten azt ereztuk egymasnak vagyunk teremtve.


2023. ápr. 3. 16:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Elösször is, hány évesek vagytok?

(Tudván, más fiatalon az egész látószög mint 30as években pld.)

Másodszor, szerintem ha ennyire ‘megfogott’ és megérintett az egész én akkor is adnék az egésznek még egy esélyt. Öszintén megbeszélni a dolgokat és a helyzetet. Ha tényleg nem tudott az egész problémáidról a srác (feltételezzük) akkor sem a legjobb megoldást választotta, de na. Mindenki követhet el hibát.

Ha nem is müködne aztán tovább akkor tudod legalább hogy ‘tisztáztad’ a szitut és nyugodtabb szívvel (remélhetöleg) léphetsz túl az egészen.

2023. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%

Valoszinuleg nagyon le leszek pontozva, de megmondom oszinten, nem ertem a valaszok egy reszet. Nem lehet elvarni senkitol, hogy a masik osszes bajat a nyakaba vegye. Mas kerdesek alatt repkednek a kommentek, miszerint senki nem allna ossze mentalis beteggel, itt pedig mindenki a sracot hibaztatja, amikor a kerdezo meg a sajat bevallasa szerint is elviselhetetlen volt -raadasul- egy harmatfriss kapcsolatban. Nem nemek alapjan kellene megitelni a kerdest, hanem objektiven, a cselekmenyeket figyelembe veve. Irom ezt nokent.

Neked kerdezo azt javaslom, hogy keress fel egy pszichologust, mert igy az irasod es hozzaszolasaid alapjan erzelmileg labilisnak tunsz.

Ha az elengedeshez fontosnak tartod a levelirast, akkor ird le eloszor egy papirra ami kikivankozik beloled. Olvasd el, vizsgald meg, hogy milyen erzelmeket valt ki beloled, megkonnyebulest erzel-e vagy sem, es ha meg ekkor is szeretnel irni a sracnak, akkor tegyel ugy. Nem valoszinu, hogy valaszol, erre mindenkepp szamits, de lehet a cselekedet mar onmagaban is segiteni fog tovabblepni.

2023. ápr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
49%
22-es: Én nemektől függetlenül mondtam véleményt. A kérdező nem írta, hogy szidalmazta volna a srácot, pusztán negatív, lehangolt volt, nem is a megismerkedés elejétől. Ahol a másiknak erre az a reakciója, hogy szó nélkül letiltja, nem érdekli, van-e valami gond, nem gondol bele, mitől változhatott meg, az nekem gázos. És persze, lehet szakítani is, ha nem akar vele így a továbbiakban kapcsolatban lenni, de nem írta a kérdező, hogy ez megtörtént volna normálisan, csak egy letiltást kapott. Olyan embertől, aki állítása szerint szintén csodának tartotta őt meg a kapcsolatot is… Na, persze…
2023. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

22: "Nem lehet elvarni senkitol, hogy a masik osszes bajat a nyakaba vegye."

Ezt nem is várja el senki szerintem.

Lehet azt mondani, hogy én így ebben a formában most nem szeretnék veled párkapcsolatot, picit ritkítsuk a beszélgetéseket is stb.

De kíméletlenül kib*szni az életéből, mint macskát sz*rni, meg még jól le is tiltani, biztos, ami tuti, az szerintem egész más... Nyilván ha a kérdező zaklatta vagy bántotta verbálisan, akkor érthető, de nem hinném, hogy itt erről van szó. Indokolatlan ezt így intézni, és számomra igenis minősíti a férfit. Ha nőről lenne szó, ugyanez lenne a véleményem.

2023. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
91%
Hát azért, elképzelve, hogy egy kapcsolat elején a másik hirtelen megváltozik, "menekül" tőlem, nem kommunikál egyértelműen, elzárkózik, titkolózik, akkor nem arra gondolok, hogy valami bántja és mártírkodik, hogy megkíméljen, hanem hogy velem van baja.
2023. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ha fontos nekem az a másik - és érezhetem annak már az elején is -, akkor megpróbálok kérdezni, beszélgetni... Ha erre egyáltalán nem nyitott, akkor elköszönhetek szépen, kíméletesen, esetleg felajánlva, hogy később, ha jobban lesz és úgy érzi, beszélhetünk. Felhúzni magam rajta meg a negatívságán, kidobni és gondoskodni róla, hogy soha többé még csak annyit se mondhasson nekem, hogy "szia", kvázi behinteni sóval még az emlékét is, mintha soha még csak egymás létezéséről sem tudtunk volna, az nekem erős. De oké, én is érintett vagyok (13), még friss a dolog (03. 24.), és picit hosszabb (több hónapos) kapcsolódás zárult hasonlóan, nem feltétlenül tudok hideg fejjel gondolkodni...
2023. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Soha egy rossz szot sem mondtam ra/neki. Nem bantottam. O sem engem.
2023. ápr. 4. 14:00
 28/34 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon faj nekem is hogy annyira kizart az eletebol hogy egy sziat sem tudok neki irni, mintha nem is leteznek, es annyiszor mondta nekem hogy fontos vagyok neki..nem tudom hazugsag volt e minden, vagy lehet neki is rossz hogy ez lett a vege? De ha rossz lenne nem tiltott volna le. Neha ugy erzem annyira megbantott, hogy soha nem akarok vele beszelni, de amikor az eletemre gondolok, a jovomre..az van bennem, hogy szuksegem van ra
2023. ápr. 4. 14:03
 29/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha azért akarod megkeresni, mert azt érzed, szükséged van rá, inkább ne tedd. Valószínűleg nem vagy még lelkileg olyan erős, hogy elviseld, ha ismét elutasít. Inkább tartsd tiszteletben a döntését és próbálj a jövődre koncentrálni.
2023. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Nem tudom szamit e, de nem reg lett vege egy rossz es hosszu kapcsolatanak amiben a no tonkretette, es en ugy ereztem hogy neki még egyedul kell epulnie ahhoz, hogy rendbe legyen magaval mert lelkileg nem volt jol..

Mas jellegu problemai is voltak.

En vegig ugy ereztem, es mondta is hogy nem akar mégegyszer olyan kapcsolatba lenni, mint amiben volt es felt tolem hogy belem szeret aztan szenvedni fog mellettem mert negativ szemelyisegem van, holott ez nem igaz

2023. ápr. 4. 14:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!