Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyha én letiltok egy személy...

Hogyha én letiltok egy személyt Facebookon,és egy közös ismerős tölt fel képet rólam,aki ismerőse a letiltott személynek,akkor a letiltott személy lássa a bejegyzést,amit a közös ismerősünk tett ki?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
*látja
2022. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam amúgy,mivel ez a közös ismerős, töltött fel képet a letiltott személlyel,és láttam én is a képet.
2022. máj. 22. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a letiltott személy rajta van a közös ismerősötökkel a közös fotójukon, akit te a tiltólistádra tettél, attól még a közös képet azt te is láthatod.


De! Azt hogy az a letiltott személy, akit te a tiltólistádra tettél, azt már nem láthatod, hogy ő lájkolta e a képet és hogy milyen hozzászólást azaz kommentet írt hozzá a kép alá, hanem te csak annyit láthatsz, hogy a közös ismerősötök aki feltöltötte a fotót, egy láthatatlan személynek válaszol, amikor az ír hozzászólást a kép alá, aki a te tiltólistádon van rajta.

2022. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 🙂
2022. máj. 22. 22:32
 5/5 xp ali ***** válasza:
Látja. Ha megtagelnek rajta, akkor neki nem lesz kattintható a név.
2022. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!