Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon megmozdult benne valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megmozdult benne valami irántam?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyok az új munkahelyemen. Van egy lány akivel együtt jártunk képzésre együtt kezdük ott a pályafutásunkat. Ahogy telt az idő egyre jobb viszonyban lettünk és már minden szünetet együtt töltöttünk. Sokat hülyéskedtünk. Egyszer megkérdezte tőlem hogy hogy szoktam csajozni. Mondtam neki hogy már leginkább sehogy mert elvették a kedvem tőle. Hogy sok kretént fogtam ki. Erre elkezdte mondani hogy de ő nem is kretén. Ezt hajtogatta egyfolytában én meg viccesen azt mondtam neki rá hogy dehát vele nem is csajozok. Erre kényszeresen mosolygott. Nagyon meglepődtem amikor visszahallottam hogy valaki szidott engem a hátam mögött és ő a védelmemre kelve nekiesett és kiosztotta. Mesélte nekem ezt utána és megölelgettem megsimogattam. Utána folyton hozzám ért valamit mindig babràlt rajtam. Korábban is szorosan hozzám érve sétált velem. Szóval ment ez a szeretgetés az eset után. Majd másnap teljesen megváltozott. Kicsit került engem és kimért volt velem. Kérdeztem tőle hogy mi a baj de ködösített hogy nincs semmi. Mondtam neki hogy nem ilyen szokott lenni. De elterelte a témát. Következő nap már másképp viselkedett. Újra megöleltük egymást többször is. Ki akart velem jönni szünetre de nem engedték akkor pont és oda is szólt emiatt a főnökének. Szóval akkortól datàlható igazándiból ez a változás amióta kérdezte hogy hogyan csajozok. Folyton néz engem de olyan furcsa. Valahogy közel se nevet annyit meg bolondozik mint előtte. Mikor mosolyogva összepacsiztam a kolléganőjével akit mellesleg az előző munkahelyemről ismerek mert ott is együtt dolgoztunk akkor miután visszafelé mentem csúnyán nézett rám és mikor hozzá akartam érni elhúzódott mérgesen. Miután odamentem akkor hozzá azt mondta hogy hagyjam békén. Nem értettem akkor sem hogy mi a baj mert semmi rosszat nem tettem. Legutóbb egy másik sráccal beszélgetett és elhussant előttem. Köszöntem neki és ő is de tovább is ment. Nem várt meg ahogy szokott. Mintha direkt lett volna megszerkesztve ez a szitu. Aztán mikor dolgoztunk és mentem ki akkor előttem direkt megsimogatta gyorsan a kolléganőjét. Kifelé menet szokás szerint úgy sétált mellettem hogy mindenünk nem hogy összeért hanem egymáson voltunk szinte. Közben egyfolytában nézett. Nagyon sokan próbálkoznak nála de mindenkit elhajt.Igaz amiatt is teszi mert obszcén módon tudatják vele sokszor az úriemberek a dolgokat. Nem nyerő nála a szexuális jellegű közeledés. Utálja ha valaki ringyónak nézi.Én meg viszont nem merem elhinni hogy bejövök neki mert egyáltalán nem vagyok egy szép ember. De mégis olyan fura dolgokat produkál mostanában hogy kezdem azt hinni hogy valami elindult benne irántam. Mit gondoltok erről? Létezhet ez vagy csak rosszul látom? Nem merem beleélni magam mert fájdalmas tud lenni kegyetlenül a csalódás. Köszönöm ha segítetek.
2023. ápr. 4. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érez valamit irántad. Hívd el randizni, ne tökölj sokat. Ha nem megy el, akkor vagy csak szórakozik vagy visszatartja valami, de akkor az már nem a te problémád. Ha elmegy, akkor érdekled.
2023. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az igazsághoz hozzátartozik hogy az elején észrevettem hogy mintha elzárták volna benne az érzéseket. Ez később igazolódott is. Az apja iszonyatos dolgokat tett vele gyerekkorában. Elmenekültek előle az anyjával.
2023. ápr. 4. 14:38
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon vágynék rá azt érzem
2023. ápr. 4. 19:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hívd el randira!
2023. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért szedd össze magad és hívd el randizni. Ha sokat teketóriázol más elfogja halászni az orrod elől.
2023. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Két nappal ezelőtt ismét jött az hogy rajtam csüngött odabújt meg minden. Simogattam. Kérdezgette hogy milyen nők jönnek be nekem meg ilyenek. Kérdezte hogy egyáltalán nem is akarok barátnőt.? Mondtam neki hogy sosem kaptam vissza a szeretetet amit adtam és így sokszor úgy vagyok vele hogy nem érdemes. Erre elkezdte hogy tisztelet a kivételnek. Ő nem ilyen... Szóval elvoltunk aztán tegnap ismét olyan volt velem mint akit először lát. Nem is beszéltünk csak pár szót. Messziről nézett utána meg észre se akart venni. A folyosón is csak nagyon minimálisan szólt hozzám mikor szembe találkoztam vele és ment vissza dolgozni. Megtudtam hogy valamiről nagyon beszélni akar az egyik kolléganőmmel akivel én vagyok közelebbi ismeretségben mivel együtt dolgoztam vele korábban is. Mondhatni ismer engem. Szóval tényleg nagyon fura ez az egész. Egyre inkább arra tudok gondolni hogy úgy tekint már rám de közben tényleg nem merem elhinni meg beleélni magam
2023. ápr. 8. 13:18
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

De egy idióta vagy. Már ki tudja hányadszor veszed egy kalap alá a gonosz nőkkel. Ő meg mondja, hogy nem az és csodálkozol, hogy utána rád se néz.

Tudod mit? Hagyd őt békén! Inkább menj el pszichológushoz, aki LEHET helyrepofozz! Neked párkapcsolat NEM VALÓ!

2023. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

És tudod mit? A kolléganő, ha rólad kérdezte már el is mondta neki, hogy egy komplexusos imbecil vagy és ha van esze soha többet az életben nem hagyja, hogy egy fiókba gyomoszold azokkal, akiknek nem kellettél!

Szépen mászkálj le róla, mert elrontottad és tényleg NEKED KOMOLY KAPCSOLAT NEM VALÓ!

2023. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

"Vajon megmozdult benne valami irántam?"


Utálat, harag mindenképp.

2023. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már mielőtt észrevetted volna. Csak ha nem lépsz gyorsan, lekésed.
2023. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!