Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy ha az ember megmozdul valamerre, ismerkedik, akkor nagyobb esélye van hogy találjon partnert, mint ha csak otthon van és telik az idő?

Figyelt kérdés

Közel a 30-hoz, már nagyon hiányzik egy barátnő, akivel hosszú kapcsolatot lehetne létesíteni.


Ebbe a nagy hőségbe, nem mentem nagyon sehova.


Kicsit hülye kérdés tudom, de köszönöm a válaszokat!


2017. aug. 5. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól gondolod.
2017. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nők ritkán kopogtatnak be ajtókon, hogy kapcsolatot keressenek. Így igen, ha kimozdulsz otthonról akkor csak több esélyed lehet, mint a kanapén ülve :) De ha maradsz is, rendelj egy pizzát :) kb 100ból egyszer nő hozza ki :)
2017. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Balázska újabb értelmes kérdése :D
2017. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek! ;) Igen, valószínű balázska vagyok :P
2017. aug. 5. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jól gondolod.


Mondjuk én ebben a kánikulában jelenleg annak örülök, hogy nem kaptam még hőgutát. :DDD


21/L

2017. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Kivalo racionalis kovetkeztetes. Jar a keksz. ;)
2017. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez valami zseniális következtetés. Sajna ha nem vagy USA lakos, nem jár a MacArthur Genius Award.
2017. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!