Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 32 éves leszek hamarosan.Férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves leszek hamarosan.Férfi vagyok,nincs gyerekem. Egy hölgy úgy nézki szimpatizál velem,de van 2 kis gyermeke neki. Ez problémás lehet ha nincs tapasztalatom benne? Kifejtem

Figyelt kérdés

Tömegközelekésben dolgozom,sűrű utasom sokszor jön velem hol egy hol másik kis gyerekkel vagy mindkettővel. Aranyosak köszönönnek mosolyognak,néha a kislány hoz valami kis ajándékot is,kisfiú lelkesen előre jön és néz hogy vezetek.

Édesanyjuk rá nézésre korombeli életvidám,mosolyog mindig,és a gyerekeivel is nagyon elvan amit látok/ hallok abban a pár percben. Pár napja az internet világában valahogy megtalált a hölgy,írt is tök normálisan,mert múltkor megvártam őket amikor futottak. És azóta végül is beszélgetünk,kérdezget barátnő van-e illetveő is mesélt egy két dolgot.És arra gondolok ami persze egészséges hogy ő is szeretne párt,próbál óvatosan puhatalozni érdeklődik hobbim iránt mióta csinálom stb,és szerintem szeretne valamit,bár azt állítja neki jó így el van sok évnyi rossz kapcsolata után.

Magammal kapcsolatban csak azért félek,mert most bután hangzik lehet,de ilyen 23-27 éves barátnők voltak,gyerek nem volt. Most ez lehet az én hibám,mert miért is álltam le nálam mondjuk átlagba 8 évvel fiatalabbal,akik lehet még kislányosak abban az időszakban


2023. ápr. 8. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy problema lenne, ha neked nem az, kb annyi hogy lehet ritkabban er ra, mint egy gyerektelen no, de ha kedvelnek a gyerekek is, akkor sok egyeb gond nem lehet.
2023. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nem zavarnak a gyermekei, ismerkedj tovább! :) Hátha meggondolja magát és mégsem olyan jó neki egyedül. Hisz mégiscsak megkeresett. :)
2023. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor is ha nincs tapasztalatod, nem is akarsz apa lenni és nem akarod nevelni más gyerekeit.
2023. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2 napja beszélgetünk. Persze az érthető hogy több időt kell velük lennie,most is párszor eltűnt majd jelentkezett,de sose vontam kérdőre.

Dolgozik,szerintem házias is,gondolom muszáj is azt a gyerekek miatt.


Van bennem egy jó érzés egyébként,csak már annyi rossz kapcsolatom volt,több rossz, mint jó,hogy bennem is van már kis félelem.Próbáltam eljátszadozni a gondolattal,lehet amúgy meg vágynának apára,mert állítólag nem foglalkozik velük,se látogatás,se tartás díj semmi.Tisztelet tudónak látszanak is,ovódás lehet a kislány a fiú szerintem 1.osztály vagy nagy csoport,szóval picik

2023. ápr. 8. 22:50
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj, ezt neked kell tudni. Rohadt nagy kötöttség 2 gyerek, azt el kell fogadni.

Valamint, nekem pl. elvi szinten nem fér bele más férfi gyerekének a nevelése.

2023. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha ellene egyedül akkor nem keresett volna meg közösségi platformon. Gondolom nem csak cimbizni akar. De azért ezt kezeld óvatosan emiatt a mondata miatt mert lehet nem akar komolyat csak kalandot veled.


Az biztos hogy akar tőled valamit csak kérdés hogy mit. Máskülönben nem keresett volna meg.


Abba meg nincsen semmi hogy neked nem volt olyan kapcsolat ahol gyerekek is voltak vagy hogy x évvel fiatalabb volt.

2023. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Amugy nem problémás. 6-os vagyok. Neked kell tudni hogy akarod-e vagy sem.
2023. ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Pótapànak jó leszel, csak gondoskodj a pulyàkról...😄
2023. ápr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Hans Pötterman ***** válasza:
89%
Okkal keresett meg,ha te elvagy a gyerekekkel folytasd mindenképpen az ismerkedést.
2023. ápr. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha nem zavarnak a gyerekek, miért ne? Azért csak légy óvatos, ismerd meg jobban. Pl. hol van a gyerekek apja, milyen kapcsolatban vannak vele, hol, milyen körülmények között laknak stb.
2023. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!