Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek van gyereke(i) mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van gyereke(i) mikor mutatta be neki a párját? Mennyi idő után ? Mennyi idő múlva beszélt neki(k) róla? Mennyi idő után költöztek össze? Nő vagyok,32 éves. És a szüleitekkel Ő vagy az ő szüleivel ti mennyi idő után találkoztatok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 29. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hoztam szóba a gyerekeknél, mikor mi ketten megbeszéltük, hogy ebből szeretnénk, ha lenne valami komolyabb. Úgy egy év után.

Röviddel később bemutattam őket egymásnak. Egyre több időt töltöttünk négyesben. Aztán ott aludt nálunk (úgy, hogy a gyerekek is tudtak róla). Aztán jó fél év után megbeszéltük négyesben, hogy mi lenne, ha összeköltöznénk.

Egy évvel később volt az esküvő.

2022. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A 3. már közös randi volt. Pár nap múlva tudtam volna csak megoldani hogy kettesben találkozzunk és Ő hozta föl hogy mi lenne ha együtt elmennénk fagyizni.

Nagyon jól sikerült. Pár hét múlva összeköltöztünk. Nálunk a biológiai apa nem sok vizet zavart akkoriban még néha felbukkant de mostanra 3 éve nem láttuk.

3 hét után összeköltöztünk fél év után gyereket vállaltunk.

Most 2 éves a kicsi, épp házkeresőben vagyunk mert szeretnénk még egy tesót és lassan indítjuk a nagyobb lányom házastársi örökbefogadását mert azóta meg is esküdtünk.

Lett egy szuper családi vállalkozásunk amiben én itthonról tudok a gyerekek mellett dolgozni.

Nekem már sajnos rég nincsenek szüleim neki is csak anyukája. Szerintem kb 1 hónap után találkoztunk. Egy arany anyós, mindenkinek ilyet kívánok

2022. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!