Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolat elején (1. Év) nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat elején (1. Év) nem ez lenne a normális? Így viselkedik aki szerelmes?

Figyelt kérdés

1 éve sem vagyunk együtt a párommal, mégis felmerültek kétségek bennem, hogy csak én vagyok szerelmes.

Nekem kb egész nap eszembe jut…Ha látok egy szép helyet azért, hogy úgy megmutatnám neki. Ha eszek, akkor eszembe jut, hogy este főzök neki valamit. Vagy csak, hogy éppen mit csinálhat, mit érezhet stb…minden érdekel vele kapcsolatban, minden apró változás feltűnik rajta, imádom a gesztusait, a mosolyát, megértem és szeretem a hibáit is stb…

Sokszor csak így gondolkodom, hogy hogyan tudnám még boldogabbá tenni, örömet szerezni magunknak, mivel lepjem meg. Nem érdekel más férfi, persze látom, hogy van akinek kockásabb a hasa, meg helyes, de teljesen hidegen hagynak, mert őt szeretem, és rá vágyom, úgy, ahogy van. Imádom megölelni, hozzáérni, elveszni a szemeiben, szexelni vele, csendben lenni vele…igazából mindent. Ő az, aki előtt megmerem mutatni a gyenge oldalam, és megnyílni neki, és vágyok rá, hogy ő is ezt tegye, hogy ne csak a felszínt lássam, hanem minél jobban megismerhessem és szeressem és segíteni tudjam. Nagyon sokáig sorolhatnám, de azthiszem lejön a lényeg, hogy nekem mit takar a szerelem.

Ő viszont már vagy 3 hónapja úgy érzem kikacsintgat…sokszor iszik a haverjaival, és én bevàllalom, hogy megyek érte kocsival. Multkor ugy volt, hogy nem lesz sokáig és együtt töltjük az éjszakát, mert utàna egy hétig nem látjuk egymást. Ehhez képest megjelent a kocsi előtt a haverjaival+EXÉVEL, hogy ők még mennének tovább, de ha már itt vagyok eldobhatnám őket. Még csak meg sem puszilt, helyette az exének megsimította a derekát a szemem láttára.

Úgy viselkedik velem, mintha ilyen “haverlány” lennék, néha mintha elfelejtené, hogy ott vagyok neki, bulikban ha pl.: szól egy szám amit mindketten imádunk, akkor sem jön odahozzám, de ha én megyek is van, hogy “muszájból” megpuszil, aztán hátat fordít és elkezd a haverjaival “táncolgatni.”

Múltkor megígérte, hogy este együtt főzünk, de előtte iszogattunk haverokkal, és teljesen elfelejtette amit megbeszéltünk. Egyik lány mondta, hogy süt pizzát este, erre párom: “Ooh, az jól hangzik, nem akarsz meghívni ma egy vacsorára, úgysem tudom mit egyek?” És ezt nem poénból kérdezte, mert utána esett le neki, amikor szóltam, hogy mitbeszéltünk meg.

Ezenkívül több lánnyal is flörtöl, múltkor exével együtt iszogattak, de ezt először elfelejtette mondani és mint kiderült, a végén csak ketten maradtak. Ezzel semmi gond, viszont utána még írt is neki a párom, hogy mennyire jól érezte magát és várja, hogy legyen ismétlés. Ezalatt én otthon vártam, és aggódtam, hogy hol van.

Jól érzem, hogy nem szerelmes, vagy én várok el túl sokat, én vagyok túl idealista, és 1 év után normális, hogy egy férfinak nem én vagyok középpontban?



2023. ápr. 10. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem tudom felfogni ezeket a sztorikat, amiket itt rendszeresen olvasok. Miért élnek kapcsolatban emberek? Ráadásul ilyen sokan.
2023. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én is azt érzem, csak a te oldaladról vannak érzelmek.
2023. ápr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, valszeg b*szik rád magasról és/vagy még a biztonság kedvéért az exét is talonban tartja, hátha visszatáncol.
2023. ápr. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szarik rad te meg hagyod. Ettől csak jobbat erdemelsz. Csak azért van veled mert meg nem tudott egy tőled jobb csajt bevserkeszni
2023. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján hidd el, hogy sok olyan csávó van, akik a csillagot is lehoznák neked az égről. Ne az ilyen bunkó proletárokra pazarold az értékes idődet.
2023. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fú de gáz.

Nem szerelmes,kb mindegy neki mi van veled.

Tedd ki a szűrét,mert az időd rabolja csak.

2023. ápr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Amit ide leírtál az most tényleg komoly? Kérlek mondd azt hogy kamu az egész, csak egy sima esti unaloműző trollkodás volt.
2023. ápr. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasva eskü megesett rajtad a szívem.

Sajnálom, de szerintem is jól érzed, ez a dolog erősen egyoldalú részedről. Abban sem lennék biztos ez alapján, hogy amúgy te vagy a "hivatalos" barátnője, simán lehet, hogy az exei sem teljesen exek.

2023. ápr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Ennél kevesebbért is dobtak már ki embereket.. Ilyenkor jövök rá, hogy mennyi buta Nő is él manapság... Nem csoda, ha sok férfi nem akad normális felnőtt nőre.


Ne értsd félre. Nem akarlak bántani. De ez nonszensz... Már rég ki kellett volna raknod a palit... Rettentő gáz ez.

2023. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jeszusom dobd ki ezt a luzert...
2023. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!