Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy a pasi szerelmes?

Figyelt kérdés

Ismerkedés alatt állunk.

Én úgy érzem szerelmes belém a tettei miatt, de szeretném akár megerősíteni ezt vagy átlátni a dolgokat.

Én már beleszerettem de nem mondtam még neki és nem tudom kimondjam-e azt hogy szeretem, mert nem akarom elsietni ha netalántán ő még nem érez így.


Kérlek feltudnátok sorolni pár dolgot amiből általában ki szokott derülni ha egy pasi szerelmes egy nőbe?

Illetve személyesen hogy bánik vele?


2023. ápr. 15. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Elég ránézni.
2023. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem leginkább abból hogy csak te érdekled mint nő.

Veled szeretné tölteni a szabadidejét, megoszt veled mindent jó és rossz dolgokat egyaránt.

2023. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Legfőbb jel, hogy veled akar időt tölteni.

Akihez nem vonzódunk és / vagy nem lehet vele több, azzal nem akarunk mindenáron időt tölteni, mivel abban az időben lóghatnánk olyannal is, akivel meg lehetne több is.

2023. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 na igen, de mit jelent ez “veled akar időt tölteni”? Mennyit? Mert az is tölt velünk időt, aki csak szórakozik, érted.
2023. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Keres,válaszol ahogy tud, kedveskedik, ölel, bókol, aggódik, érdekli milyen napod volt, meghallgat és figyel rád.

Soroljam?

Bár ezek nekem nem jöttek be sajnos mert mindez megvolt egy nővel egy egyszer csak lapátra tett!

Reggel még szivecske meg becézgetés volt. Délután még megkérdezte hogy: hogy telt a napod? Este meg már szünetet akart mert nem biztos az érzéseiben. :-(

2023. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Keres, figyelmes, érdeklődik és ő is mesél. Ha veled van, látod hogy viselkedik más nőkkel, az is talán árulkodó lehet. Rá kell nézni, az is sokat elárul.
2023. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abból, ha mondja. A tettek, hát...az is, de volt, aki a csillagokat is lehozta nekem a szexért, de megmondta, hogy nem szerelmes. Amúgy amikor igazán szerelmesek, akkor kb.lemennek papucsba, rájuk se lehet ismerni, fülüket-farkukat behúzzák egy igazán szép nő közelében.
2023. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!