Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha eleinte szeretett, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eleinte szeretett, akkor most már miért nem?

Figyelt kérdés

Engem a párkapcsolatom nem boldoggá tesz, hanem lehangolttá.

A barátommal a párkapcsolatunk nagyon jól indult, állandóan dicsért, mindig kimozdultunk valahová. Mára ezek az idők elmúltak.

Régen olyan szép voltam, mikor mosolyogtam, mára meg a képeken se kellene mosolyognom, mert neki nem tetszik.

Ne viseljek napszemüveget, mert idegesíti , ha viselem, egyszer azt mondta kivágja az ablakon, ha még egyszer felveszem.

Ha főzök is azt mondja nem tudok főzni, meg hogy csak egy félé kaját tudok, ami nem igaz. Egyszer azzal is viccelődött, hogy nem kellene annyit ennem, mert kövér vagyok, holott ez sem igaz.

Mindig más nőket nézeget mellettem is, akik szexis képeket raknak ki magukról, de ha én ilyen női dolgokról olvasok pl. divat, akkor milyen hülye vagyok már, hogy ilyeneket nézegetek. sosem dicsér meg már akkor sem, ha csinosan kiöltözöm.

Már nem egyszer viccelődött azzal is, hogy majd helyettem keres más nőt, de mikor látja, hogy ezen megsértődöm, akkor mondja, hogy velem viccelni sem lehet, és hogy ő sose hagyna ott, és nagyon szeret.

Volt mikor náluk voltam, és akkor elkezdett lökdösni, mikor nem csináltam azt, amit mondott. Előfordult az is, hogy a mosdóban voltam, és csak úgy rám nyitott, hogy mit csinálok.

Telefont is kiszokta kapni a kezemből, és sokszor erővel lefog, hogy ne menjek el mellőle. Volt már úgy megbeszéltük hogy találkozunk, aztán az utolsó időpontban lemondta. De mindezek ellenére mégis mindig elmondja, hogy szeret, és örüljek, hogy velem van, mert más férfitól még annyit se kapnék, mint ő tőle.

Egy héten 3 alkalommal találkozunk, még nem élünk együtt egy házban.


2023. ápr. 21. 16:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen típusú nők/pasik, több vasat is tartanak a tűzben, ergo addig használnak valakit amíg hasznot húznak belőled. És ha érzik, hogy nem úgy táncolsz ahogy te fütyülsz, az a kis egojukat bántja. De ezt érzed úgyis mikor miért es hogy viselkedik. Elég átlátszó. Fontos hogy semmilyen szinten ha bánt ne vedd magadra. A saját gyengeségeit vetíti ki rád. Plusz ne hagyd h bármibe bele tudjon kötni. Arra visuont számolj, hogy a barátainak elhord mindennek, hogy ott is az ő egoja legyen fent. "Gyengébb" lelkúletű partnert keresnek maguk mellé , akit tudnak irányítani. De ilyenbe akkor érdemes belevágni, ha tudod kezelni. És mielőtt eldurvulna a dolog kilépsz.
2023. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!