Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Nálatok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok, hogyan működik a vonzalom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem lehet teljesen általánosítani, mert egyénfüggő. Mégis azt látom, hogy azért alapvetően a férfiak máshogy állnak ehhez a témához.


Nekem pl.: (nő vagyok) persze fontos a külső annyiban, hogy ne taszítson az illető, de rájöttem, hogy az igazi komoly vonzalom esetén amiben azért már érzelmek is vannak bizonyos szinten, sokkal kevésbé érdekel a külső. Csomó olyan embert kezdtem el vonzónak tartani idővel, aki eleinte nem mozgatott meg, de kicsit jobban megismertem és megkedveltem és onnantól tartottam iszonyú vonzónak.


Ebbe nekem beletartozik a másiknak a viselkedése, gesztusai, testbeszéd, beszéd stb. is.


Nálatok ez hogyan működik? Változik/változhat a hozzáállásotok egy nőhöz idővel? Vagy az első találkozáskor látjátok, hogy tetszik-e külsőre vagy sem és ha nem, akkor max barátnál/havernál több sehogy se lesz?


Tényleg érdekel!



2023. ápr. 22. 12:45
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
Fontos a külső, de belső nélkül nem sok. Talán ezért vagyok egyedül.
2023. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nő vagyok. Ez elég jó kérdés. Idén jártam úgy, hogy kétszer már évekkel korábban próbálkozott egy férfi kapcsolatba kerülni velem. Először valahogy nem gondoltam komolyan, másodszor barátnője volt, most meg 4 évre rá valahogy válaszoltam és háromszor találkoztunk is. Akkor lett a nagy bumm mikor váratlanul nyakon csókolt. Minden erőmet össze szedve azt írtam neki ne találkozzunk többet, mivel tudtam meg van még az akkori barátnője aki élettársa, végül felesége lett. Én sem értem évek alatt mi járhatott egy férfi fejében. Semmi több nem történt, magam sem értem hogyan találkozhattam vele, most itt ülök hónapok óta felkavarva, tudva, hogy úgysem lesz semmi. Mi késztet ennyi év után egy férfit erre, ennyi ideig vonzódik? De mégis mást választott.
2023. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12. Őt ismerte tudta kit választ, veled csak chatelt meg 1xer találkoztatok.. erre nem lehet építeni . Atertekelte magaban es meghozta a dontest.
2023. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálam, férfiként nagyon fontos a külső, a testi vonzalom. Mondjuk pl egy ismeretlen nőt meg sem szólítok ha nem jön be külsőleg ugye. Vagyis ez alapján választunk mi pasik. De nők is, ha nem tetszik aki megszólítja akkor nem adnak esélyt megismerni, hogy hátha fantasztikus jellem lesz és beleszeret.

Soha nem volt olyan párom aki számomra nem lett volna külsőleg abszolút top. Igen, van olyan, hogy egy nem annyira jó nőt megismertem és tényleg piszok jó jelleme volt ami valahol vonzó. Viszont még soha ilyennel nem jöttem össze mert nem tud szexuálisan vonzani testileg. Izgató, vonzó a belsője de ha testileg nem jön be akkor szexualitás nuku. Ez pedig nálam így nem fog működni. Hisz mégsem egy barátot vagy lakótársat keresek hanem egy nőt magam mellé, mindennel együtt amivel ez jár.

De aztán ahhoz , hogy komolyra forduljon a dolog való igaz, hogy kell egy belső összhang köztünk és mély kapcsolathoz kevés a szexi külső. Viszont azzal kezdődik az érdeklődésem és ha az nincs meg akkor nem is érdekel tovább vonzalmi szempontból. Haverkodni lehet attól de eszembe sem jut próbálkozni nála. Szóval attól, hogy megismertem egy számomra nem annyira vonzó nőt és kiderült, hogy szuper jelleme volt attól nem lett számomra párkapcsolati szinten vonzó. Aki gyönyörű de tök hülye az sem. Esetleg egy dugásra igen de azzal sem lett több.

2023. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!