Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy dolgozzam fel a szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel a szakítást?Csak úgy kilépett az életemből.

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit istenként szerettem,de már nem veszi fel a telefont nekem,szakított velem.Nem indokolta meg,hogy miért,testiség sem volt még köztünk még nem volt rá alkalmunk.A férfiak,hogy nézhetik ennyire semmibe azt a nőt aki szívből,feltételek nélkül szeretekik őket?Nagyon fáj mert frissek a sebeim,kérlek adjatok valami tanácsot,hogy mit csináljak.7 hónapig az életem része volt.A jóslatok és ismerőseim azt javasolták még időben hogy hagyjak fel vele,de nem hallgattam senkire és semmire most meg össze tört a lelkem,ez a történet rosszul folyt ki.
2023. ápr. 22. 21:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Sose kellek annak akit nagyon szeretek,ez nagyon fájdalmas.
2023. ápr. 22. 21:01
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológiai segítség, hobbik, barátok, család, kirándulás, ismerkedés mással idővel.
2023. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ne szeress senkit istenként. Annyira szeresd, mint magad, veled egyenrangukent.

Borzasztó fojtó, amikor valaki azt éli meg egy kapcsolatban, hogy istenitve van. Te adod alá a lovat azzal, hogy magadat lekicsinyled így. Akinek pedig nincs önbizalma, az nem vonzó, aki nem vonzó, az meg nem kell.

2023. ápr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Mivel jósdákba jársz, arról beszélj, hogy mit műveltél?:


"Sose kellek annak akit nagyon szeretek,"


mert ez sem véletlen, hogy ez van veled.

2023. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre mondták neked,hogy vigyázz vele,biztosan láttad már egy ideje az intő jeleket.Csak könnyebb volt szemet hunyni felettük...
2023. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem indokolta meg, hogy miért lépett le, de szerintem közrejátszhatott az is, hogy 7 hónapig "nem volt testiség" közöttetek. Egy átlagos ember ennyi idő alatt már kb. 10-szer lelépett volna, méghozzá teljesen érthető módon.
2023. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
6 Nem igaz. Az az ember aki 7 hónapot nem bír ki, az egy egyszerű selejt.
2023. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 És mennyi az az időintervallum, ami után már nem mondható selejtesnek az illető szerinted? 1 év? 5? 15? Ha 7 hónapig nincsen testiség, ahogy a kérdező írta, ott valami qrvára nincs rendben...
2023. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kivulrol ugy hangzik, mintha egyaltalan nem lettetek volna egy par, csak te szeretted volna, es menekul, mert nem akar buntudatot erezni, amiert ezt nem adhatja meg neked.
2023. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzi magát az életed részének.
2023. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!