Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtaláltam életem szerelmét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam életem szerelmét de elrontottam és elhagyott, hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Mindig is egy visszahúzódó srác voltam voltak kapcsolataim előtte is egy 2 éves és egy fél éves, de azok nem voltak ehhez hasonlíthatóak.


Két és fél évig voltunk együtt 2 évig semmi probléma nem volt nagyon szerettük egymást. Az utolsó fél évben elkezdtem hanyagolni munka és tanulás miatt. Kevesebbet találkoztunk és úgy érezte kihűlt a kapcsolatunk és a sok hanyagolással (volt olyan hogy napokig alig beszéltünk) sok fájdalmat okoztam neki. Szakításkor hozzám vágta, hogy már nem szeret kiszerettet belőlem. Elmondása szerint ha nem teszem ezt élete végéig szeret volna. Velem tervezte a jövőjét stb...


Mit gondoltok erről? Nem lett volna túl fényes jövője a kapcsolatunknak akkor sem ha nem hanyagolom?


én 22/F ő 22/L



2018. máj. 11. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nem volt olyan fontos, ha nem kerested eleget. Te meg neki nem voltál elég fontos, ha ezért elhagyott.

Fiatal vagy még. Kell egy kis idő hogy feldolgozd. Most még nem hiszed el, de találsz mást.

2018. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is volt egy iszonyat nehèz fèl èvünk a pàrommal. Nem hagytuk el egymàst, mert szeretjük egymàst, ès inkàbb megoldàst kerestünk.

Ha nàlatok is kölcsönös szerelem lett volna, ti is megoldottàtok volna.


N/22 F/24

4.5 ève vagyunk együtt

2018. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek alapján mégsem ő volt életed szerelme. Fogadd el.
2018. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

"Megtaláltam életem szerelmét de elrontottam és elhagyott, hogyan dolgozzam fel?" Méltósággal, ember, méltósággal.


És legközelebb -persze ha lesz még kapcsolatod az életben- ne cseszd el.

2018. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lett volna túl fényes jövője a kapcsolatunknak akkor sem ha nem hanyagolom? "


Ne próbáld kimosni magad! Igen, ezt bizony neked kellett volna jobban kommunikálni fel, hogy most nehéz időszakod van és türelmet kérsz. Amit persze vagy megkapsz, vagy nem. De,ha napokig szartál a fejére fél éven keresztül, akkor ne csodálkozz, hogy otthagyott!

Vagy feldolgozod ezt, vagy tepersz utána!!!

2018. máj. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem nincs az a munka vagy tanulás, ami miatt ne lehetne jelezni a másik felé, hogy mennyire szereted! Napi néhány üzenet nem a világ!
2018. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!