Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselkedik a szeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik a szeretett nővel egy házas férfi?Milyen ha szerelmes?

Figyelt kérdés

Adott egy házasság,ami nem működik úgy,mintha szeretnék egymást a felek valóban.Azonban a férfi úgy néz ki érdeklődik titokban valaki iránt,de még a férj és a feleség is házasságban van.


Hogyan viselkedik a férfi, ha a másik nő érdekli?Miből látható hogy szerelmes belé?


2023. ápr. 26. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Elválik, és felvállaja a szerelmét. Minden más csak rizsa.
2023. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Elvalik, nyilvan nem azonnal, tehat az elejen mondjuk semmibol nem tudod, akarmit is mond, mert ugyanazt mondja mind. A “mar nem szeretem, szex sincs kozottunk, allandoan veszekszik velem” es tarsai dumakat millio szereto vegighallgatta mar elotted a tortenelem soran. Ugyhogy ha belemesz, azt vallalod, hogy 95%, hogy kamuzik, amugy “szereti” a feleseget, nem akar valni, nem is veszekszenek sokat, csak unatkozott a farka. 5%, hogy szerencsed volt, es tenyleg szar a kapcsolata es elvalik, de ez sok ido, mire raszanja magat valaki.
2023. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Ebbe 1x belecseppentem èn is. Teljesen megromlott a kapcsolatuk, már szex sincs, mindig csak a veszekedès. Mondjuk ő 1 èv után elköltözött. Deee.. ès itt jön a de. Utána ha bemutatott valakinek, akkor vagy a rokona voltam, vagy a munkatársa. Ha nála voltam az udvarra se akarta hogy kimenjek.

Nekem ez fura volt. Utána kiderült hogy a felesège átjár hozzá, ott alszik hètvègente. Mikor kinyögte hogy otthon csak azt mondta hogy kap x hónapot megváltozni. Na èn akkor lèptem, rá 2 hètre a felesège is ott lakott már az új házban.

2023. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Egy férfi, ha igazán szeret egy nőt, a csillagokat is lehozza az égből! Tehát olyan dolgokat is megtesz, melyek számára nem annyira kényelmesek, de a nőért vállalja. Emellett van egy erős vonzalom, amit észlelsz, ha mellettük vagy.
2023. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Egy férfi, nem tud szeretni!
2023. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy tényleg xar a házassága, nem garancia arra, hogy elválik. Ismerősöm hazassága tényleg pocsék, be is akarták adni a válást. Aztán elkezdtek matekozni, hogy vissza kell fizetni a CSOK-ot, a hitelt, amihez el kell adni az újépítésű házat, de annyiért ki veszi meg és mikor. Apa felé fizetése megy a gyerektartásra meg a hitelre, anya a két gyerekkel megy albérletbe, a nagyi válás után nem biztos, hogy segít az unokákkal, lehet másik állás kell, stb. A vége az lett, hogy annyira nem is jó az a másik nő, inkább maradnak együtt, most meg dúl a szerelem. 😂
2023. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#4 Például a nőért érte is mehet,ha késő van vagy más olyan is belefér ebbe amire esetleg a feleség orrol,vagy meg kellene indokolnia a férfinak,hogy miért teszi?
2023. ápr. 26. 21:11
 8/13 A kérdező kommentje:
Elpirulhat esetleg,ha valaki szóba hozza,hogy a nőt érdekli a férfi?
2023. ápr. 26. 21:13
 9/13 A kérdező kommentje:
Mondhatja azt esetleg először,hogy mekkora neki a tét?A férfiak felmérik,ha pl az a házasság már romboló,hiába van pénz és az újnak ígérkező kapcsolat támogató és építő,rá is jó hatással van?
2023. ápr. 26. 21:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi?
2023. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!