Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy valakivel (osztálytárs, munkatárs, stb) össze fogtok jönni előbb utóbb?

Figyelt kérdés

Ha volt már ilyen valakinek, érdekelne mi lett belőle, tényleg összejöttek e?


Olyanra gondolok, hogy lehet az elején nem is szimpatizáltok, de mivel minden nap találkoztok valahogy érzed, hogy vele lesz valami.



2023. ápr. 28. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kollegaval volt, de csak randiztunk, utana mar nem volt olyan szimpi megsem.
2023. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és az ilyenből soha nem lett semmi. Ellenben azokkal meg lazán összejövök, akikre nem is gondolok először.
2023. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, háromszor.!Először legjobb barátom barátnőjének legjobb barátjával, abból csak vad csókolózás lett. Másodszor egyetemen, érkezett egy új szaktárs, abból nem lett belőle semmi. Harmadik lakótárs volt, abból egy hétéves párkapcsolat alakult.
2023. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is, de aztán ezekből sosem lett semmi, csak maximum álom vagy rémálom.
2023. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem, de sosem jött össze.
2023. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyat hogy előbb, és össze is jöttünk, olyat nem hogy előbb utóbb. Szóval max 2 hétre előre éreztem mi lesz itt.
2023. ápr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

En szuzen erotikus novellat irtam arrol, hogy egy baratnom testvere autoval hazavisz es rammaszik, aztan elveszi a szuzessegem. Nem nemi eroszak, de valami pszicho vergodes. Hat evekkel kesobb szo szerint igy lett. Kozben keveset lattuk egymast es nem volt az esetem, de bekepzelt f@sz volt.

Nem ez volt kimondottan a kerdes, de szo szerint bejott az a tinikori novellam. En pedig jocskan huszoneves voltam es balszerencset megtorni legalabb megfelelo volt.

2023. ápr. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ketszer jottem ossze munkatarssal, az egyikkel masfel evig tartott, a masik harom eve tart es hozza is mentem.
2023. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen és úgy is történt,ahogy megéreztem.Viszont mindig megvolt előtte az egymásra hangolódás,tehát sejthető volt a végkifejlet.Megvolt a flört,a kémia,amiből érezni lehetett.

Jelenleg is van az életemben egy illető,aki nagyon tetszik,látom rajta,hogy ez kölcsönös.Viszont még egyelőre semmi sincs köztünk.Csak tapintani lehet a levegőben a vonzalmat,amikor köszönünk egymásnak.

2023. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A párom az osztálytársam volt. Mindig volt valami a levegőbe, de az elején nem tünt fel nekünk. Másoknak igen, állítólag izzott a levegő köztünk. Évek után (de még suliba jártunk) azért nekünk is feltünt és megtörtént az első csók. Azóta is együtt vagyunk, már 10 éve lassan. Amúgy azt beszéltük, ha nem is jöttünk volna össze szex mindenképp lett volna, kb. elkerülhetetlen volt :D
2023. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!