Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi féltékeny akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi féltékeny akkor megveri a nőt?

Figyelt kérdés
tapasztalatok?

2023. máj. 6. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Semmiért nem ver meg egy férfi egy nőt. Aki ilyet tesz, nem férfi.
2023. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy "férfi" megveri a nőt akkor mindegy, hogy féltékeny vagy sem, mert ilyet csak az csinál aki egy gyáva szar.. és távolról sem nevezhető férfinak. Szerintem az egyik legjobban elítélendő dolog az a fizikai erőszak a párkapcsolatban/családokban.
2023. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
az nem férfi, aki képes megverni, vagy megpofonozni...
2023. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem. AKkor egy aggresszív fsz. Ha ez saját ihletésű kérdés, akkor jelentsd fel.
2023. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Az én férjem nem egyszer bántalmazott. 8 hónapja el is hagytam. Semmi rosszat nem tettem csak annyit hogy nem hagytam tovább hogy megalázzon és hülyének nézzen, mert hűtlen. Mikor már nem tudtam tűrni, kinyotottam a szám. Ezért kaptam. 2 gyermekünk van ők is szemtanúi voltak. Az ilyen nem férfi, nem férjnek való! Az ilyen már beteg...
2023. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hans Pötterman ***** válasza:
56%
Nem,ilyet debilek csinálnak nemtől függetlenül.
2023. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudod mit jekentenek a szavak amit használsz.

Vamint ezt isten és a természet nevébe kikérem magamnak. A'ez a kérdés istenkáromlás.

2023. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra kíváncsi lennék, hogy az aki lepontozza az egyhangú válaszokat, az magára ismert és fáj az igazság? Vagy nem néz magába? Undorítóak ezek a férfiak.. Szállj magadba lepontozó..
2023. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A verés bűncselekmény...
2023. máj. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki FÉRFI, az nem verekszik, hanem érvel, vagy ha az nem megy, akkor elmegy sétálni, hogyha valamin igazán felcs.szi magát.


A gyáva rongy alak valóban üt, ez tény.

2023. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!