Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik engednétek ezt a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik engednétek ezt a barátnőtöknek ?több lent

Figyelt kérdés
ha a barátnőtök folyton képeket tenne ki magáról facebookra instagramra ahol mondjuk sok fiú követi hozzászolnak likolják szinte csak fiú barátai lennének

2023. ápr. 10. 17:38
A kérdező szavazást indított:
engedném azt csinál amit akar
engedném de nem tetszene
nem engedném neki
30 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%
Szakíts! Nincs az, hogy megengeded neki, vagy megtiltod, mert nem a kutyád te idióta! Azt csinál amit akar, ő nem tehet róla, hogy a képekre és a like-okra vagy féltékeny te komplexusos beteg gyík!
2023. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
16%

Az izgatna hogy előttem csókolózik majd szexel más férfival, de ahhoz kell az én beleegyezésem is. Random férfiakkal nem engedném.


36F

2023. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
Ennyire közösségi média függő nő nem volna a bnőm. Össze se jöttem volna vele.
2023. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan nő vagyok, de én alapból össze sem jönnék ilyen emberrel, valami mentális zavara lehet vagy nagyon alacsony önértékelése, amiért folyton önigazolásra van szüksége, vagy csak folyton flörtölgetni, kacérkodni akar másokkal. Kéne a francnak napi szintű gyomorgörcs ilyen pár miatt. Olyan meg egy egészséges kapcsolatban nincs, hogy megtiltok valamit a másiknak. Nem vagyok sem az anyja, sem a börtönőre.
2023. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

Az nem zavar, ha kitesz képeket, és like-olják.

De ha folyton ezeken a felületeken lógna, az már zavarna.


Engedni, és nem engedni a gyerekemnek szoktam dolgokat. Egy felnőtt emberrel, főleg a feleségemmel, akit szeretek és tisztelek, megbeszélni szoktam a dolgainkat.

2023. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
De gondolom azért te fenntartod a jogot magadnak, hogy minden nap kiverd másra.
2023. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
58%

Én nőként írnék ide. Vannak, akik nekem is kedvelik a képeim és van, hogy bókolnak is. Simpelnek, ha így tetszik. (Női játékosokat szokták így kedvelni, ez egy ilyen szleng szó. )


Engem nem igazán érdekel más mit ír vagy mit mondd, amíg nem nyomul annyira hogy kellemetlen legyen és idegesítő. Akkor ott a tiltás gomb és viszlát.



Második része:


Nem teszek ki kirívó képeket sem olyat, ami a páromnak rosszul esne. Bőven kapok az arcom miatt olyan üzeneteket, ami megér egy misét, sajnos. Nem vagyok magamutogató sem, így ettől sem kell félnie.


Kompromisszum, megbeszélés, bizalom kérdése ez az egész.

Szerintem a kérdezőnek 0 bizalma van a másik felé, ha így vélekedik... Pedig páromnak is van lány barátja, nekem a legjobb barátom ellenkező nemű és még egy kapcsolatom sem ment tönkre emiatt. És van, hogy a srác megölel vagy felkap. (Hogy mennyire vagyok könnyű, Stb.)


Semmi sértődés vagy veszekedés nem volt még ebből sosem. Ráadásul sosem csalnám meg őt és ezt tudja ő is. :)

2023. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%
Hát én engedélyt a szüleimtől kértem utoljára…zavarni zavarhat, de tiltani nem tilthatod hanem mond hogy zavar, ha őt ez nem érdekli akkor szakíts azt kész
2023. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
18%
#7 na az én barátom meg ilyen lánynak, mint te, esélyt sem adna, mert neki nem fér bele, hogy más pasik taperoljanak engem és teljesen igaza van, én sem szeretném, ha ő ölelgetne más lányokat. Egy olyan exem volt, aki ennyire közvetlen volt lányokkal, meg is csalt. De mindenki máshol húzza meg a határt…
2023. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%

#6: Nagyon jó, egyetértek.


Kérdező, ha te maszturbálhatsz más nőkre, akik meztelenek és szexelnek, akkor ne okozzon gondot, hogy ő ruhában pózol és tetszik a követőinek, vagy csak likeolják, mert számukra az reflex, jó?

2023. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!