Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mire lesz féltékeny egy pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire lesz féltékeny egy pasi?

Figyelt kérdés

2023. máj. 11. 09:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pl mas fiukkal ismerkedsz
2023. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
más sörére
2023. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10. En feltekeny voltam es meg is csalt a no.. de o is feltekeny volt mondjuk..
2023. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, szakítottam vele, mert nem bírtam elviselni
2023. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez attól függ akar-e tőled valamit, vagy nem, egyszerű példát hozok fel.

Anno egyik csaj nagyon rám volt kattanva, de nem volt nagyon az esetem, így közöltem is vel, hogy ne várjon többet a barátságtól részemről, erre ő összejött valakivel, aminek örültem, mivel végre megtalálta az útját, csak amikor én más csajjal jöttem össze derült ki, hogy féltékennyé akart tenni, mert sírógörcsöt kapott, és szét akarta szedni a barátnőmet, szóval első körben azt kell tisztázni, akar-e tőled valamit.

2023. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Senior Séf ***** válasza:
100%

Én pl még sohasem voltam féltékeny. Megteszek mindent annak érdekében, hogy az aktuális párom biztos legyen benne, hogy én vagyok a földkerekség legnagyszerűbb pasija.

Féltékeny akkor lennék, ha véletlenül leszbi,vagy biszex párom lenne, mert egy női vetélytárs ellen nem lenne fegyverem.

2023. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akivel eleget foglalkoztak a szülei gyerekként és a szociális közösség amit mondjuk az iskolában töltünk 18 éves korunkig elfogadoan bántak velünk akkor biztósan nem leszünk féltékenyek mert nem törtek össze mentálisan.. senki sem tehet arról amivé válik felnőtt korára..
2023. máj. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!